Napisane przez: JACK REACHER | 08/04/2011

MONodymisje i WałPiSbrzych Show


Można powiedzieć że trepy zaczynają lecieć . Aż…13 oficerów , w tym 3 generałów poleci za bajzel w 36 Spec Pułku . New MIn. Obrony Narodowej w pierwszy dzień roboty przejechał się po stanie liczebności . Generalicja zaś mówi że przyczyną bałaganu w polskiej armii to głównie nie wewnątrzarmijny syf , co każdy Kto był w woju sam wie…lecz również inny ważny czynnik jakim jest niedofinansowanie wojska przez Państwo .

MinisterEX Klich odszedł w niebyt . Chwalony zarówno przez premiera jak i swojego nowego następce…co powinno być ewenementem w skali świata , że przytoczę tylko katastrofę CASY nie mówiąc już o smoleńsku . Może teraz jako psychiatra zajął by się zdrowiem psychicznym polityków…szczególnie opozycji..

Dobrze że jak nie wiadomo o co chodzi to jest ÓlÓbiony prezes Kaczyński , który wytłumaczył swoim radioMaryjnym wiernym wyborcom oraz reszcie , że winnym katastrofy smoleńskiej jest TYLKO Donald Tusk i to On powinien odejść z polityki całkowicie , dodał że katastrofa była wynikiem wojny na lini śp.Prezydent Kaczyński – Rząd….Prezes PiS przebywając wczoraj w Wałbrzychu dodał że pora na powrót do demokracji….Kurde a ja myślałem że , wprawdzie z potknięciami , ale demokracje to my mamy już od 1989 roku…Wałbrzychski moher , w postaci starszego wiekiem elektoratu kobiet , był zachwycony p. Prezesem . Były całusy i owacje i euforia nt. wspaniałości i najlepszości pana prezesa…

..Że posłużę się cytatem z premierów….”Panie pośle Pan jest ZEREM” oraz „Gdybym był premierem to do tego by nie doszło”….I tyle w temacie Drodzy wyborcy….Głosujcie na mnie !!

Rusza po raz 17 „Przystanek Woodstock” . Przystankowi Jezus mówimy szczęść Boże i życzymy udanych tanów w kościołach . Caritasowi zaś życzymy czkawki na dźwięk słów „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy” . !!! Wodstock to jedna z największych tego typu plenerowych imprez w europie…

Wybory na pewno 9 X , więc czeka nas niezły zajob , gdyż każdy zacznie żucać raportem Millera w preciwnika . Partie polityczne będą twarzami swoich liderów umacniać swoje poparcie . Ciekawe Kto z PiS będzie tą….lokomotywą wyborczą ?

Po 3 latach Komisja ds. naciskow zakończyła swoje komisjowanie . Wnioski jakie nasówają się są proste jak skżyżowanie z rondem i jeszcze tramwajem jednocześnie . Wyszło jednak że naciskow nie było . Zgodzili się co do tego zarówno PO jak i PiS . Protestowało SLD . Można powiedzieć…Chciałem dobrze ale wyszło jak zwykle….

Chciałbym brać ichniekszą kasę przez chociaż połowę pracy tej jakże potrzebnej i poważnej farsy politycznej zwanej inaczej bo —Komisją ds. nacisków…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: