Napisane przez: JACK REACHER | 08/03/2011

Wczoraj w Katolandzie


Frank szwajcarski na skutek interwencji Banku Szwajcarii osłabł i chwilowo zaczął spadać w dół..”oczywista oczywistość . … Na skutek czego Min. Spraw Wewnętrznych musiał wysłuchiwać jakże zwykle cennych uwag od posłów opozycji…..TEJ katolickiej opozycji na posiedzeniu sejmowej komisji obrony . Poseł Dorn akurat trzeźwy też się udzielał , korzystał z tego iż prezes wzamian za ” wolną rękę” łaskawie przygarnął go pod parasol z napisem PiS .
Nieoceniony poseł Macierewicz , którego zdolności literackie wystarczyły by do napisania kolejnych 6 przygód o Harrym Poterze , obarczał winą za katastrofę BOR i całą resztę .Wg posłanki PiS pani Kruk …”która coś tam coś tam wie..” lecz akaurat była też trzeźwa…Tupolew 80 tonowy uderzył w patyk (40 cm) i się rozwalił , a niby nie powinien.. Zbliżają się wybory i motywy z raportu Millera będą gęsto obecne w kampaniach wyborczych wszystkich ugrupowań . ….Podobno już się słyszy że kiedy PiS dołapie się do władzy , to najbardziej zapracowanym ministrem może być minister lesnictwa . Kiedy uchwali się masowe wycinanie brzóz z obszaru całej Polski w zamian za hurtowo produkowane brzozowe krzyże .

Prezes Kaczyński , który gęsto już wisi… na bilboardach , oznajmia że to tylko dlatego że opozycja nie ma równych szans w czasie antenowym i wogóle….Musi być przecież jakaś wymówka , na wypadek przerżnięcia wyborów po raz 6 czy może i nawet i 7 ..Gdyby prezio miał np. żonę , mógłby smiało powiedzieć…”bo zupa była za słona”..a tak trzeba coś znaleźć…Inne partie mówią że absolutnie nie chcą mieć bilboardów bo to koszty i takie tam . Przy czym zalepiają swoimi facjatami miasta…

Słowami prezesa PiS rząd sam obciąża się raportem swojego ministra i jest to dowód na wojnę rządu z prezydentem śp. Kaczyńskim . Obiecuje jednak że nie odpuści…i kiedy przywrócą praworządnośc w kraju , czyli jak obejmą władzę to powrócą do sprawy katastrofy smoleńskiej i sądów dla winnych katastrofy .
..Szkoda że umarłych nie da się też sądzić , uzbierało by się kilka osób z prezydenckiej salonki…

Podobno jak głoszą plotki europejski numer alarmowy 112 ma zacząć działać już w przyszłym roku….po raz kolejny , nie wiadomo który .

Oprócz tego nic ważnego w polsce ani na świecie nie zaszło , bo nie miało prawa . Przecież u nas żyjemy tym czy były naciski i po co w lasach rosną brzozy .

Przez polskę również jak deszcze przechodzą pielgrzymki . Uważaj kierowco ponieważ już są doniesienia o potrąceniach….Św. Krzysztof może zrzec się ochrony Twojego samochodu , jeżeli nie zauważyłeś pieszego pielgrrzyma…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: