Napisane przez: JACK REACHER | 07/30/2011

Dymisje za dymisą . USA Today .


Dymisje…dymisje… Opozycja , która się kiedyś sama zdymisjonowała , żąda od rządu kolejnych dymisji . I tak odejść musi min. Miller , Arabski , Sikorski , o Balcerowiczu narazie nikt nie wspomniał..

O panującym burdelu i niedociągnięciach w Spec Pułku jak mówił min. Miller dowiedzieliśmy się dopiero z raportu…Ciekawe . Ćwiczeń na symulatorach zakazał „poległy” w samolocie poprzedni min obrony Szczygło , a o przestarzałym sprzęcie wiedziało nawet 8 letnie dziecko..

Ujawniono zapisy z czarnych skrzynek Airbusa , który leciał z Brazylii do Francji , samolot ten spadł z powodu nie właściwego przeszkolenia oraz błędów załogi….Oblodzone byłu też czujniki mierzące prędkość i dlatego samolot w pewnym momencie zaczął spadać na co załoga nie potrafiła znaleźć rozwiązania .
W naszej Tutce załoga była rekordowo wyszkolona z przepisów wojskowych i zachowania na stołówce wojskowej , samolot runął z powodu mgły ruskiej i cholernej brzózki . Prawda czasu – prawda ekranu…

Z raportu wynikać ma jeszcze jedno – Generał Hero prawidłowo odczytywał właściwe przyrządy lecz nie miał słuchawek na uszach jakie miała załoga i dlatego też nie mógł ich poprawić . Wogóle nie było presji w kabinie z powodu Jego obecności .

Raport ministra Millera każda partia polityczna rozumie po swojemu . PiSy oczywiście chcą tej swojej „prawdy” , czyli nie wiadomo czego -Ale ponoć sami powiedzą jak znowu obejmą rządy.. SLD się zgadza z raportem ale chętnie zdymisjonowali by rząd Tuska . Na pytanie o jakieś kontakty z PiSem , SLD całkowicie odcina się od tego , to tak jak od seksu bez zabezpieczenia — każdemu się zdarzyć może , lecz przyzna się Kto ? PSL z Pawlakiem na czele jako koalicjant zapewne jest ZA przy znacznym ZA i z lekkim sprzeciwem , ponieważ ichniejsi ministrowie w rządzie D. Tuska są „oddani” rolnictwu i gospodarce więc napewno nie mieli nic wspólnego z organizacją żadnej z wizyt głowy Państwa jak i Jego ostatniej prywaty w dn. 10 IV 2010 . Reszta z politycznych partii czyli PJN i…chyba niżej jeszcze nikt nie upadł nie bierze udziału w sądażach ponieważ nie przekraczają progu wyborczego .

W Hameryce jeszcze nie wiadomo czy upadnie czy też nie . Czas jest do wtorku . Albo się Republikanie z Demokratami dogadają albo emeryci nie dostaną swoich czeków z rentami i emeryturami w przyszłym tygodniu . Dla nie wtajemniczonych dodam że to jest już początek kampanii wyborczej , która zaczyna się w USA od listopada na rok przed wyborami prezydenckimi Nov 2012 .
Najlepsze jest zaś myślenie płytkie amerykanów którzy identyfikująsięz partią republikańską . Otórz oni uważają że obecna recesja i pusta kasa to wina Demokratycznego Prezydenta Obamy , który rządzi już krajem 3 rok . Szanowni hamburgeropożeracze zapomnieli iż poprzedni prezydent wywodził się z Republikanów i rządził przez 8 lat i prowadził równocześnie 2 wojny…których koszt wynosił $ 1 . 000 .000 NA GODZINĘ !!! Ale jakże łatwo bronić i bogatych i zwalać winę na obecnego prezydenta , który naprawdę robi co może aby nie pieprznęło…Zamieszanie wzięło się z tego że Obama chce aby opodatkować tych naprawdę NAJ , NAJ , najbardziej zarabiających , wszystkie te potężne firmy które co roku oznajmiają że zarobiły grube miliardy przy jednoczesnym prawie niepłaceniu podatkow – udowadniając że nic im nie wpadło…tacy są zwolennicy Republikanów….

Reklamy

Responses

 1. Obama raczej nie jest lepszy od Busha, obaj po jednych pieniądzach – dwaj karierowicze na stołkach w czasach, kiedy Ameryka potrzebuje ludzi gotowych coś poświęcić i zacisnąć zęby. Nie wróży to dobrze, zwłaszcza, że w kolejce kolejni złaknieni kariery gapowicze…

  • Jednak to republikański prezydent rozpoczął dwie wojny prowadzone naraz….a więc i wydał więcej niż sam miał zostawiając następcy rozpoczęty już kryzys….

   • to prawda, ale Obama też jawi się jak dziecko we mgle – facet tak się koncentruje na byciu pierwszym niebiałym prezydentem w USA, że zapomina o polityce zagranicznej. Bush przeholował, ale przynajmniej rozumiał znaczenie relacji międzynarodowych… choć, faktem jest, że czasami rozumiał opacznie ;-).

   • Może to i prawda , ALE…to rozumienie świata i polityki zagranicznej przez Busha często przypominało obserwowanie rzeczywistości przez kompletnego głupca..

 2. A Obama wtopil tylko 800 mld USD w banki nie biorac za to nic. New Deal sie klania.

  • Tylko że zainicjował te daniny dla banków i zatwierdził poprzednik….


Kategorie

%d blogerów lubi to: