Napisane przez: JACK REACHER | 07/29/2011

I po raporcie


Dostało się wszystkim wokół ,dostało się raportem Millera . Prawdy nie poznamy nigdy….no chyba że PiS dojdzie do władzy…czyli nigdy . Jeżeli błędy w szkoleniu całkowity burdel w Spec Pułku , który powinien albo być zlikwidowany lub posiadać najlepsze co można mieć do wożenia VIPów … nazwać intrygą rosjan i rozdzielaniem wizyt , HELEM położonym przed lądowaniem oraz mgłą itd…..to prawda wg PiS tyle mnie obchodzi jak i to czy zdążą wogóle dojść do tej swojej władzy .

Jedyne co pewne jest na teraz to to , że na najbliższe 15 lat będziemy co rusz słyszeć o kolejnych rewelacjach nt. katastrofy oraz wydarzeń jakie poprzedziły ten tragiczny dzień . Nasilenie na lini wojna polsko – polska nastąpi zapewne gdzieś po wakacjach , wkońcu wybory już 9 X .

Po dzisiejszej konferencji prasowej min. Millera po kilku posłów powinny podjechać karetki pogotowia i natychmiast zabrać Ich na przymusowe leczenie….W domyśle powiem Wam że nie obchodzi mnie Kogo widzicie w tej dwójce . ….

Dymisja min. Klicha powinna nastąpić już na drugi dzień po katastrofie , dobrze że za bajzel w swoim ministerstwie , odważnie pan Klich podjął tę decyzję wczoraj…Winnych zmian w Min. Obrony należało by również poszukać w śród Tych co już są śp. A w Katolicko-fanatyczno-toruńskiej polsce przecież o zmarłych nie mówimy źle albo wcale…O „poległych” szczególnie .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: