Napisane przez: JACK REACHER | 07/20/2011

Ściana deszczu


Jak donoszą źródła prasowe w najkatolikszej polsce deszcz leje jak z cebra . Ponoć to sprawka rządu , który nie zadbał o to aby opady były…akurat . Znowu będzie że rejony pro pisowskie najbardziej dostały w tyłek od deszczu……

Polityk lewicy , którego jak każdego meżczyznę poznajemy po tym jak kończy , powiedział że PiS może nie znieść kolejnej już POrażki . Na życzenie swojego wodza…”oczywista oczywistośc „.. pan Miller powiedział też że w PIs jak i w każdej partii są ludzie , którzy mimo poddania dla lidera , po kolejnych przegranych , będą pracować nad usunięciem przywódcy aby kontynuować swoje kariery i byt polityczny . Jeśli się tak nie stanie , PiS rozpadnie się …..
…Ciekawe jakie siły przeważają w tej patryiotycznej partii ? Czy zwycieży ślepa poddańczość czy może też inteligencja ( mimo wszystko) ? Można o ludziach z PiSu mówić wiele , lecz jedno jest pewne , obecnie mówią nie to co myślą (kalkulacja) , tylko to co (?) myśli Prezes… Kiedy się obudzą po wyborach , jako ludzie o sporych poziomach sprawności umysłów , rozliczą prezia za swoje histerię ….
..a pan Miller to nawet kiedyś z list Samoobrony startował…..na koniec czy jak ?

Reklamy

Responses

  1. modlili się ludzie o deszcz jak była susza, to deszcz przyszedł. Cuda działają z opóźnieniem. Bóg też ma swoją biurokrację… a ta działa z inercją właściwą wszelkim biurokracjom.

  2. Yo men;)

    • Jestem , jestem…My men….wakacyjny wyjaździk..zaraz drugi..no i praca…ale już od teraz lecą u mnie wiadomości…zapraszam…!!


Kategorie

%d blogerów lubi to: