Napisane przez: JACK REACHER | 07/11/2011

Taśmy Prawdy . Polscy górnicy w Australii . Jasnogórska Agitka cd .


Na początek wyrazy współczucia dla Ofiar i Rodzin osób , które zatoneły podczas rejsu statkiem po Wołdze…..

Podobnie jak budowy autostrad w polsce , tak i kampanijno – reklamowy rozpiździel dopadł PiS . Jak się nie ma za wiele do zaoferowania , to trzeba poparcie w narodzie , wyrabiać strachem przed obecnym rządem i złym premierem . Ustami posła Hoffmana dowiedzieliśmy się że PiS będzie sciągał ten kaganiec aż do skutku . Mam nadzieję że skutkiem tego będąwyniki wyborów z 9 X , gdzie PiS dostanie solidnego kopniaka , będąc pewnym że przy swwoim Komitecie Ochrony Wyborów , poniósł sromotną porażkę…Możę wtedy zrozumią ? … Lecz wiem że aż tak dobrze to nie będzie… Nie mówię ze D. Tusk to ideał , lecz J. Kaczyński też nie co już mieliśmy okazję podziwiać kilka lat temu .
Odnośnie zaś autostrad to na siłę będziemy budować rękami polskich robotników i międzynarodowych konsorcjów . Będzie tak że autostrady będą przejezdne , lecz nie ukończone , jak miało być..oczywista oczywistość w planach . Jak tylko ostatni kibic wyjedzie z polski , dalej będziemy krajem , który jest najwiekszym placem budowy w europie . Wtedy będzie to największy plac remontów .

Polscy górnicy mogą pracować w Australii . Zarobki nawet do 300 tyś pln na rok….Uprzejmię proszę nic nie wspominać naszym opono- palącym związkowcom , p. Śniadkowi oraz Duchowieństwu…Poprostu , niech to co dobre pozostanie dalej dobre…”…Well oiled mashine..”

Sz. Matka śp. posła Gosiewskiego 3 dni temu na spotkaniu (niby religijnym), z min. „wiernymi” oraz J. Kaczyńskim , powiedziała iż niedługo rozpoczynają się wybory…W związku z tym Ona prosi aby nie głosować na tych , którzy przyczynili się do śmierci Jej syna….———-MOJA PROŚBA… Może by Ktoś dostarczył tej Pani , notatkę autorstwa Jej syna ws. lotów ViP i zasad dyscypliny w powietrzu..Notatka ma tytuł – „Zapytanie nr. 2496″…Polecam lekturę !!!!!!!!

Strajkowali sędziowie i prokuratorzy…Wiemy że nie zarabiają za dużo . Może ich protest to odpowiedź na zmianę przepisów dot. pracy sędziów i prokuratorów a ścislej obciążeń finansowych za błędne decyzje…..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: