Napisane przez: JACK REACHER | 07/10/2011

JasnaPiSGóra . Wczoraj w Katolandzie .


„Jestem Tutaj nie ze względu na politykę , lecz ze względu na to że Tutaj spotykają się prawdziwi patryjoci..” – Powiedział Jarosław Kaczyński , który jak zwykle co roku uczestniczył w pseudo/religijnym spędzie najwierniejszych słuchaczy i wyborców wywodzących się z Radia z ryjem . Tym razem nie było reklamy telefonii ojca Rydzyka . Ojczulek zaś powiedział że PR (pijar) , to kłamstwo i CI co go uprawiają kłamią . Dodał że należy wybierać Tych , którzy głosują za polską…Może gdyby Bóg był naprawdę , lub może miał wolne popołudnie….to puściłby kilka gromów nad co niektóre głowy…

Na Jasnej Górze również pokazano tablicę tak bezpańsko i bezprawnie sciągniętą ze Smoleńska…Tablica owa , była bezpańsko i bezprawnie zawieszona przez „Wdowy Smoleńskie”….1 – 1 można powiedzieć .

Coś jest z tym totalitaryzmem w polsce…Rodzina europosła Kurskiego wyprowadza się do Brukseli , gdyż rzekomo w pomorskim urzędzie wojewódzkim miała być szykanowana . W urzędzie rządy sprawuje PO i to miał być powód szykan itd….O złym PR , pisałem nieco wyżej….Kampania trwa .

Policja na śląsku a zapewne wkrótce w całej polsce , ma tak jeździć aby nie zużywać za dużo bieżnika…Komendanci śląskiej policji mają zalecić swoim podwładnym aby ci ostrożniej gospodarowali powierzonym sprzętem z powodu…oszczędności .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: