Napisane przez: JACK REACHER | 07/08/2011

Raport na 22 Lipca..Prom Atlantis to nie Tutka . Holandia niczym PiS .


Raport min. Millera ukaże się ok. 20 lipca . Do tego czasu wiedzę czerpiemy z prawdy i mnogości opisów rodem z fantasy story – z raportu p. Macierewicza . Przypominam że chodzi o raport dot. katastrofy smoleńskiej . „Ląduj Dziadu”..Może wreszcie się dowiemy jaki burdel panuje lub może panował ..(oby) , Tam gdzie bezpieczeństwo Prezydenta i decyzje z tym związane , powinny być dopięte na ostatni guzik . Oto Polska właśnie..
Prezes PiS wezwał do publikacji raportu i baknął coś tam o honorze . …Może trzeba było nie lecieć wtedy ?

Holendrzy nas nie chcą , przynajmniej oficjalnie. Ok. 170 tyś polaków pracuje . Niestety niektóre konserwatywne frakcje czując wakacyjny sezon ogórkowy , próbują dać osobie znać , że też jeszcze są i istnieją w ichniejszym parlamencie… Niczym PiS…jaka zbieżność..

Polacy piją w pracy…Wreszcie znalazł się bat na ten proceder . Nowe prawo zezwala pracodawcy do wyznaczenia kogoś do kontroli trzeźwości pracowników lub wezwania policji . Zezwala się też na posiadanie alkomatów w pracy . Naa zdrowie a pijącym w robocie — a …….Wam …….ę !!!!!!!!!!!!

Ostatni prom kosmiczny po 31 latach wystartował wczoraj z Florydy . Od teraz Rosja i Chiny będą wynosic w kosmos myśl ludzką . Przynajmniej chińskie podzespoły i moduły rakiet , polecą w oryginalnej obudowie..
Prom Atlantic ląduje 20 lipca…Co za zbieżność z raportem min. Millera..

Ruskie odpuszczą na embargu naszych zielonych ogórków i cholera wie czego tam jeszcze z działek . Polskie straty na blokadzie polskich warzyw przez rosje to kilkanaście milionów zł…My mamy wojnę polsko-polską , Oni zaś nie czołgiem lecz embargiem i ekonomią potrafią sprowadzić inne kraje do parteru .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: