Napisane przez: JACK REACHER | 07/01/2011

Euro – PiS . Sztuka przeszkadzania…


Od dzisiaj przewodniczymy UE . Na trzeźwo poseł Dorn pokazał się w TV . Jego osobisty prezes też pokazał się wchodząc ostatni na salę sejmową . Na wczorajszej konferencji siedzący obok A . Macierewicza poseł J. Kaczyński powiedział że rząd ma zamiar wykorzystać przewodnictwo polski w UE do własnych celów w kampanii wyborczej . ….. I jak tu się nie śmiać…Przecież gdyby PiSowski rząd od wczoraj przewodniczył unii robiłby dokładnie to samo , no może prawie dokładnie , gdyż liczba krzyży i pomników pewnego pana mogła by drastycznie pójść w górę .

Niby opozycja , TA NASZA stworzona z „prawdziwych” polaków opozycja nie będzie przeszkadzać rządowi w pracach związanych z przewodnictwem w UE , ALE będą patrzeć i obserwować i zgłaszać swoje wnioski itd itp …czyli znów polegniemy na naszym małym podwórku w naszych pseudo wojenkach , lecz dzięki
katolickiej opozycji , zrobimy to w świetle jupiterów i obserwatorów z całej UE .
I tym sposobem będą pokazywać że w chwilach kiedy patrzy na nas europa i świat , ONI nasi dzielni Polacy- Katolicy mają głowy pełne pomysłów na ewngelizacje i zacofanizacje europy .

Przecież nie ważne będzie co będzie robił Rząd , ważnym teraz będzie że prezes i Jego drużyna zrobiliby TO napewno lepiej…..

…i tym akcentem żegnam !!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: