Napisane przez: JACK REACHER | 06/30/2011

„Biała Księga” wina Rządu…?!


Jednym z argumentów , win , zaniedbań ze strony rządu Donalda Tuska miało być nie zapewnienie bezpiecznej floty powietrznej dla VIP i uzależnienie jej od porosyjskich starych maszyn…

…Przepraszam bardzo , ale jako potencjalny podatnik mam pytanie..Otórz kiedy skończy się ten cyrk za nasze pieniądze , gdzie dwóch podstarzałych..”mężów” stanu wystawia się przed kamery i za nasze pieniądze plecie takie bzdety ???

Żaden rząd po roku 1989 nie miał tyle jajek żeby wymienić całą flotę powietrzną lub chociaż jeden samolot w Specpułku . A to dlatego że kiedy dany rząd jął podnosić taką kwestię , aktualna akurat opozycja zaczynała swój skowyt ,że oto Rząd chce zakupu nowych , drogich samolotów do wożenia swwoich tyłków , a tutaj w polsce bieda , trzeba dać lekarzom , górnikom itd…..I tak było przez wszystkie lata . NIestety . Wszyscy rządzący i ci w opozycji dobrze wiedzieli czym latają i jak to może się któregoś dnia skończyć .

Dlaczego więc dzisiaj jesteśmy skazani na oglądanie i wysłuchiwanie takich wypocin za które to jeszcze płacimy wszyscy ?

Mam nadzieje że ta farsa skończy się na jesień .

Reklamy

Responses

  1. może to dobrze, że ich samoloty też spadają – to jedna z nielicznych sytuacji, kiedy stają wobec tragedii na równi z normalnymi ludźmi. Zakup dla polityków supernowoczesnych maszyn nic nie rozwiąże, a nawet przeciwnie: pomoże pogłębić rów pomiędzy „nimi” a „nami”…


Kategorie

%d blogerów lubi to: