Napisane przez: JACK REACHER | 06/29/2011

wPiS na Dziś .


Ruskie winne wg. proroków z opozycji -Macierewicza & Kaczyńskiego . „Oczywista oczywistość D. Tusk i rząd są też winni . Ruskie świadomie naprowadzali tutkę i utwierdzali załogę że jest OK . Może stwórca też zawinił sasiewając ziarno tej brzozy , która ścięła skrzydło , a przecież żadne drzewo nie może załatwić samolotu…Jutro dalsza część raportu PiS , tym razem o winie po polskiej stronie .
Experci z dziedziny wypadków lotniczych mówią że normalny człowiek nie wymysliłby takich chorych i poprzekręcanych argumentów…

Nic tylko pogratulować tej NASZEJ polskiej a więc prawdziwej opozycji . Im więcej „walczą” smoleńskiem z rosją , tym wyraźniej Rosja pokazuje nam swój środkowy palec . Narazie możemy już swoje ogórki wsadzić sobie w …….. . Idzie zima.. Cieszę się że taki p . prezes nie jest i mam nadzieję że nie zostanie powtórnie premierem , gdyż wtedy odczulibyśmy gospodarczo jak wygląda idiotyczna wojna na wymyślane argumenty ze wschodem . Widać PiS zrozumiał że ostatnie 5 czy nawet 6 wyborów przegrało , więc pora na wytoczenie wszystkiego co się ma , aby spróbować dopiąć swego – czyli stanąć u szczytu władzy ponownie . NIestety nic poza smoleńskiem nie mają i nie mogą nam wyborcom zaproponować . JA osobiście jestem znudzony tym wszystkim i nie zagłosuję na PiS , co Państwo zrobicie…Wasza sprawa .

Żeby tylko po ten nie było pytania…No kto na nich głosował ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: