Napisane przez: JACK REACHER | 06/28/2011

Biała Księga.Grecja cd. NIE dla pomnika ku czci ofiar smoleńska


Raport min. Millera już jest . Jutro raport-Biała Księga wg. PiS . Marszałek schetyna ma nadzieję że rządowy raport wyjaśni wszelkie wątpliwości….poseł Macierewicz oczywiście zapowiedział że nie jest to możliwe..

W Grecji strajki i zamieszki . Protestują grecy , udając greka iż uda się zapobiec zaciskaniu pasa…Nie uda się..To jest skowyt tonącego , któremu obcy dają brzytwę w postaci obiecanych nowych kredytów , jeśli wprowadzą reformy i puszczą to co jeszcze jest coś warte za bezcen . Reanimacja trupa ze wskazaniem na nieprzeżycie , ponieważ po śmierci będzie się czym dzielić…Do upadku końcowego jednak nie dojdzie , gdyż banki niemieckie i francuskie chcą mieć możliwość odzyskania tego co pożyczyli wcześniej a co zostało już zjedzone . Więc co tylko ma wartość a może zmienić właściciela będzie sprzedane .

Rosjanie mimo tego że polskie warzywa są zdrowe i dobre , wciąż utrzymują embargo na export warzyw na teren swojego państwa . Strach pomyśleć co jeszcze by zrobili , gdyby premierem był np. prezes ? Widać w dzisiejszych czasach , nie trzeba walczyć ze sobą prowadząc wojny , wystarczy kilka restrykcji i kraje same ruinują się gospodarczo…

Bankrutują małe piekarnie w całej polsce . Widać już nic się nie opłaca… Od początku roku zbankrutowało już 165 piekarni a „w kolejce” czeka dalsze 400 . Przez ostatnie 5 lat upadło ponad 3000 tyś małych piekarni . Polacy jedzą niby mniej chleba / prawdziwego/ , jemy płatki itp , a wielkie markety oferują chleb z taśmy o znikomej zawartości chleba w chlebie…za to tanio .

Ponad 71 % warszawiaków jest przeciw następnemu pomnikowi upamiętniającemu katastrofę smoleńską . Czyli 71 % mieszkańców stolicy to nie są Ci prawdziwi polacy wg. PiS , czy też może ludzie mają już dość kolejnego obelisku ku pamięci poległych przez niedbałość ze strony Rosji , Polski oraz załogi Tu 134..?? Dla włodarzy miasta to sygnał iż czas się już zająć sprawami tych obywateli , którzy jeszcze żyją….

I tak trzymać !!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: