Napisane przez: JACK REACHER | 06/23/2011

Prasówka . Mr Rydzyk Show/Bruksela .


Już za tydzień Polska rospocznie swiją półroczną prezydencję w UE . Po chrześcijańsku będzie musiała zmierzać się z postępem w europie oraz z najświętszą opozycją taką naszą bo polską…Oprócz tego do całości dojdzie grecka czkawka , gdyż trzeba będzie podjąć decyzje czy wywalić miliardy euro za okno czyli pomóc grecji..

Dzisiaj Dzień Ojca…w polsce . Pogratulujmy naszym „Starym” że są , byli i że się Ich nazywało.”..O Stary idzie..” I dobrze , NIech każdy z Nas stanie na tym szczeblu drabinki i będzie ojcem….i niech nie popełnia tych błędów…..

Ameryka zaczyna wychodzić z Afganistanu . Najwięcej żołnierzy opuści ten kraj za rok , kiedy kampania przezydencka w USA osiągnie swoje apogeum….W sumie 33 tyś żołnierzy do końca przyszłego roku . Dzięki temu zabierzemy się i też my . Wreszcie . Polska jako najeźdzca nie wygląda za bardzo…

Jeden z najbardziej religijnych biznesmanów , który mógł bezkarnie nazwać śp.Prezydentową od szamba…Tatko Rydzyk pozwala sobie na coraz więcej . Poklaskują jemu posłowie bardziej konserwatywni niż konserwy z formacji PiS . Widać wola rządzenia jest wieksza niż spojrzenie sobie rano w lustro i pozwala na bratanie się z każdym , kto tylko obieca że poprze..Ojczulek krytykuje polskę w europie bez dania racji , ładu i składu…Mówił o totalitaryźmie i o tym że w polsce nie rządzą polacy…Wcześniej tatko Rydzyk jął straszyć UE , teraz jeździ tam i żali się na kraj……Współczuję wierzącym , że dali sobie zrobić w głowach kuku….

Boże Ciało przeprocesjonowało przez polskę . Mogliśmy się dowiedzieć tego że Kościół nie zgadza się z np. związkami osób tej samej płci i inne takie…Ciekawe jakie musi nastać święto aby ten sam Kościół dowiedział się że nie zawsze to co się podoba księdzu , musi się podobać Państwu…???

Żaglowiec Fryderyk Chopin powraca z Kornwalii .Jest nowy kapitan m maszt i armator . Maszty nie są nowe , lecz zespawane z tego co dało się uratować . ALE…ale pływa . Remont trzeba będzie dokończyć aby jakcht wrócił do polski jeszcze przed pierwszym lipca . ..”Bo nie zna życia , Kto nie służył w marynarce..”

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: