Napisane przez: JACK REACHER | 06/16/2011

Śmietnik Coddzienny . TVP-Parlament . Autostrada A1 – „Kocham Cię jak Irlandie”


Dzisiaj imieniny Franciszka….może i nie ale Frank szwajcarski już nie taki jajcarski . Najwyższy kurs od kiedy wynaleziono węgiel .
Przyczyną drogiego kursu franka jest masowy wzrost cen poprzez czynniki międzynarodowe , wzmożone poprzez wydarzenia greckie w połączeniu z wytykaniem opozycji że rząd nic nie robi do tego nie wolno przed Pałacem wystawać i za mało mamy kościołów i kler ma za mało ziemi na swoje budowle oraz inflacja która poprzez recesję w USA dochodzi do europy poprzez rynki azjatyckie powoduje zaniechania budów autostrad w polsce…. PROSTE ?…proste dziecko by zrozumiało .

Narazie na odcinku A1 , gdzie koniczyna irlanddzka budowała drogi też coś z kasą krucho…Euro nadchodzi coraz wielkimi krokami .

Ruszyła TVP- PARLAMENT . Widać państwowa telewizja będzie nam udowadniać że posłowie oprócz domysłów obywateli że chleją i nic nie robią…..to coś jednak robią…”Coś tam , coś tam…” . Od razu wykupuję abonament aż do jesieni .

Secret Service podpisało umowę z naszym BORem na 20 lat szkoleń i pomocy w najbardziej kryzysowych sytuacjach na świecie . Widać tradycją polską jest już wchód w tył naszego wielkiego brata .

Minister Sikorski powiedział że Egipt dla turystów jest bezpieczny . Opozycja wkurzona odpowiada że powinien Rząd przedewszystkim wspierać rodzimy biznes i miejscowości wypoczynkowe w polsce. Oczywiście . Pamiętam jak prezes zapraszał i obiecywał nam Egipt…że o kilku posłach golfiarzach nie wspomnę .

Wg PiS rząd powinien zmusić producentów paliw do obniżenia cen benzyny . Gratulacje panie Prezesie !! . a o wolnym rynku pan słyszał , czy może zasiedział się pan nieco dłużej w czasach gospodarki sterowanej ?

Reklamy

Responses

  1. myślę, że rozwiązaniem będzie budowa kościołów na gruntach zakupionych pod kątem autostrad. Na to się kasa znajdzie, więc i prace ruszą do przodu…

    • …ALBO „odsprzedać” ew. „zwrócić” firmie „Bad..hab/b/it ziemię za złotówkę , a oni już to opchną inwestorowi państwowemu za 100 % wartości i będzie autostrada . Zamiast stacji benzynowych…małe kapliczki , gdzie za drobną opłatą…….


Kategorie

%d blogerów lubi to: