Napisane przez: JACK REACHER | 06/11/2011

Śmietnik Codzienny . Kongres PO – 10 lat PO . Kongres Młodych PiS . Jarosław Kaczyński porównuje do Titanica .


10 lat PO… i PO uroczystościach . W ciągu 10 lat zniknęli ..Atos-Portos -Aramis…został Donaldus i on jeden panuje nadal . Z partii PiS bis czyli PJN przeniosła się pani K-Rostkowska . Poseł tonącego statku , p. Kowal widać udawał zdziwienie . Premier Tusk obiecał że TEN rząd nie będzie się kłaniał bankierom , związkowcom oraz że nie będzie klękał przed księdzem…..!!!!!! Tej ostatniej części obietnicy będę się domagał najwięcej !!!!

P.S
Dziwnie brzmi archiwalna wypowiedź posłanki K-Rostkowskiej , kiedy to za punkt honoru uważała iż nie opuszcza się swojego ugrupowania /wtedy założyła PJN/ , kiedy dziennikarz zapytał ją o ew. członkowstwo w PO …..Polityka i ludzie…prawda ?…A z czego żyć , jeśli idąc za honorem pozbawiasz się kasy , wpływów itd , widać honorem i dotrzymywaniem słowa nie zapłacimy rachunków oraz cool wakacji .

…..ALe…ale to dotyczy większości polityków naszczęście ze wszystkich opcji . Jedni głosują za 300 zł bez obecności na sali , drudzy są na bani w sejmie , inni jeszcze „nie prowadzą” samochodu w stanie wskazującym , tylko po kilku godzinach zgłaszają wypadek lub kolizje……

Odbył się Kongres Młodych PiS . Młodzi którzy po praniu mózgu uwierzyli w ideały PiS , serdecznie pozdrawiam . Jarosław Kaczyński jak zwykle nawoływał do zmian , w tym do zmiany rządu…Szkoda że nie powiedział na jaki rząd wymienił by ten obecny….???? Jarosław Kaczyński napomniał nas że kiedy Titanic tonął to też była tam podobna impreza jak w gdańsku podczas jubileuszu 10 lat PO . Jakoś wyglądało jakby komuś żal było że jest na drugim biegunie .

Odbbyła się również w warszawie 10 parada równości . Młodzież Wszechpolska oczywiście wykrzykiwala coś o zakazie pedałowania . Nie pokazujmy że jesteśmy końcem świata….czas na odpowiednie ustawy aby dać osobom które kochają lecz inaczej normalne prawa i obowiązki . Powiem Wam więcej z obserwacji z USA wiem że dzieci które są wychowywane przez dwie matki lub ojców wcale nie odstają od tzw „normalnej” rodziny . Jeśli ktoś powie że dzieci takie są wykorzystywane , to odpowiadam że procent dzieci wykorzystywanych przez rodziny gejowskie jest zdecydowanie mniejszy od procentu wykorzystywań w „normalnych” rodzinach . NIeastety polskie podwórko dopuszcza normy które wywodzą się z kleszej propagandy , którą z racji na poparcie i układy muszą popierać niektóre partie polityczne aby złudnie zabiegać o dalszy byt polityczny a co za tym idzie kasę ….
Lewica która dumnie pokazywała się podczas parady głośno ustami posła Kalisza zapewniała że ustawa o związkach partnerskich , to tylko wywiązanie się z tego co zapewnia obywatelom /wszystkim/ , konstytucja . Oby to nie był tylko popłoch w związku z szukaniem wyborców wszędzie gdzie tylko można , ponieważ jesień nadciąga…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: