Napisane przez: JACK REACHER | 06/10/2011

Prorok odsunięty


Odsunięto prokuratora Pasionka , który jak okazało się podczas konferencji prasowej , nie prowadził był samego śledztwa dot. katastrofy smoleńskiej a tylko je nadzorował . …I jak to zwykle PO mówi że nie ma z tą decyzją nic wspólnego a PiS tworzy atmosferę że prokurator Pasionek miał nie tyle współpracować z USA o co jest ponoć podejrzewany , co miał zasięgać informacji nt ew. możliwości zamachu rosjan na polski Air Force One oraz chciał dostać zdjęcia satelitarne z miejsca katastrofy…więc wg PiS jest dobry a polska zamiast szukać przyjaciół w USA , przesówa swoją oś przyjaźni wyraźnie na wschód…Było też zapytanie o początek służby wojskowej prok. Parulskiego . Okazało się że był to rok 1980…Widać można ulec złudzeniu że tylko dobrzy ludzie czerpali z socjalizmu to co dobre wraz z tytułami naukowymi , nie dobrzy czerpali już inne wzorce .

Mamy nowego szefa IPN . Gratulacje . OD ponad roku IPN… działało bez naczelnego . Być może następnym nowym szefem tej instytucji będzie jakiś licealista….

Do E2012 pozostało 364 DNI….Dyskusje o budowie A2 trwają dalej . Oby nie wyszła z tego kolejna „chińszczyzna” , do czego jako kraj jesteśmy zdolni . Do tego nasze możliwości w asymilacji przejściówek na stałe , mogą i mają szanse uświetnić krajobraz polski na długie lata .

„Czuj się zaproszony do polski” , takim chasłem propagowany jest film , który będzie dostępny do oglądania w europejskich krajach . Podobno wizja naszego kraju ma być pokazana inaczej , jako nowoczewsnego . Fanatyczny katolicyzm ma być ominięty , aby nie zniechęcać turystów i przyszłych kibiców . Oni zaś , jeśliby doszło do zmiany rządu na jesień , będą się mogli zapoznać z inną nieco polską na żywo , kiedy już do nas zajrzą..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: