Napisane przez: JACK REACHER | 06/10/2011

Miesięcznica # 14


W dniu wczorajszym miała też miejsce kolejna miesięcznica . Tym razem to już 14 raz jak PiS i Jarosław Kaczyński po mszy w warszawskiej arhikatedrze , udali się przed Pałac Prezydencki .

Jak zwykle podobne hasła typu „Musi przyjść dzień w którym dowiemy sie prawdy” , „zwyciężymy” oraz „jak wygramy poprosimy NATO o pomoc..

Prezes PiS podziękował wszystkim tym , którzy trwają przed pałacem . Dodał że te wszystkie awantury , które są organizowane przed pałacem / może miał na myśli swoje..?/ , w każdym razie że nie przeszkadzają trwającym .

Po drugiej stronie ulikcy była manifestacja Ruchu Poparcia Palikota , która wykrzykiwała hasła typu „Tak Hitler zaczynał marsz po władzę..” oraz min. „Zaduszki są 1 listopada , wstańcie z kolan..”

Rozpoczęła się kampania wyborcza . Na dobre . Każda partia na wszystkich odcinkach mobilizuje się i zaczyna „troszczyć” się o swoich….wyznawców . Może więc nie ma się co dziwić p. Kaczyńskiemu że przeciąga swoje co miesięczne występy . Nawet biskupi nie mogli uzmysłowić prezesowi , ile trwa żałoba oraz jaki ma to dalej sens….Lecz nie pomogło .

Do jesieni można się wiele po wszystkich partiach politycznych spodziewać , wiele też można się podziewać po PiS , zwałaszcza że sądaże nie wskazują na jakieś większe zmiany jesienią .

Reklamy

Responses

  1. będą wybory, będzie ciekawie 😉


Kategorie

%d blogerów lubi to: