Napisane przez: JACK REACHER | 06/07/2011

Rok do Euro 2012 a MY w d……e !!!!


Widać że sukcesy omijają nasz przenajświętszy kraj . Czyżby za słaba wiara? Będziemy mieli stadiony na których oprócz poświęceń i meczów otwarcia i jeszcze może trzech , nigdy poza tym nie będzie kompletu widzów .Podobno siedzenia są nie do wyrwania…kibole sprawdzą sami.. Na stadiony jednak nie będzie po czym dojechać gdzyż zabraknie ok.480 km autostrad lub jakiś dróg , obojętnie jak by nie nazwać , nie będzie po czym jechać . Dróg w naszym kraju nie ma i narazie nie będzie . Śmialiśmy się z Czechów i Słowaków ,że mówią jak małe dzieci itp…Lecz Knedlićki mają po czym jeździć w porównaniu do polskiego podwórka . Premier nakazał Ministerstwu Transportu / jeśli takie istnieje bez dróg/ , żeby twardo z żółtymi ludkami negocjował , gdyż mały azjatycki naród chce więcej kasy za A2 . PiS oraz SLD mają w co dąć , wkońcu Oni nic nie zdążyli spierprzyć /jak to czasem sam Premier określa/ , więc mają „czyste rąsie” a usta pełne krytyki . Opozycja nadaje że za nieudolności rządu i premiera będziemy się wstydzić wraz z naszymi dziećmi . MY już wstydzimy się za opozycję i obyśmy nie musieli się jeszcze wstydzić za opozycję jak nie daj Boże przejmie władzę… Na ukrainie podobnie …

Zbliża się polska prezydencja w UE . Jak rozumiem sygnały jakie wysyła największa partia opozycyjna , szykuję się niezły rozpi …el ! Napewno pokażą że można pokazać to wyuczone fanatyczno-religijne spojrzenie na polskę połączone z zacofaniem . Przecież kampania wyborcza będzie w trakcie i nikt , zarówno rządzący jak i chętni na koryto nie omieszkają tego wykorzystać . Jedni będą chciali pokazać że Polska to nowoczesny kraj , drudzy zaś że jesteśmy przedsionkiem Vatykanu co w połączeniu z zapałem do „darów” dla kleru , uzmysłowi europie Kto nimi przez pół roku rządzi….

Wojsko wyprzedaje swoje zapasy . Stare Stary , kalesony i inny falowy sprzęt bojowo- magazynowy . Ponoć 50 letnie samochody są wycofane z zapasów wojennych są nie zniszczone i sprawne techniczne…Aż dziw bierze , skoro zawsze z tego co stało na parkingach , były brane części do tego co jeszcze nie stało , bo jeszcze jeździło…

Smród się ciągnie za PJN że podobno Ktoś czy jakoś ma wejsć wkrótce w szeregi PO . Premier zapowiada że nic nie powie oprócz tego że ma przeczucie że Platforma się poszerzy , PJN zaś w osobie nowego Ober posła Poncyliusza że nic o tym nie wie .. Czyli zmiany..zmiany..

Gdzieś w polsce na jeziorze zginęło dwóch panów , którzy motorówką wypłynęli na ryby . Pan z WOPRu rzekł że gdyby mieli kamizelki to by do tej tragedii nie doszło…Podobnie jak dwaj piloci , którzy zamiast zawrócić / jak zrobił to trzeci pilot Cessny / postanowili lądować / Hiszpania/ i rozbili się , że o smoleńsku nie wspomnę….

Pan Jan Rokita jest już w „papieskiej” klinice Gemelli , gdzie dostał się przez chody kard Dziwisza . Przebywał we włoszech na urlopie . Może dobrze że we włoszech , przecież w polsce musiałby jeszcze walczyć z NFZtem . No i włosi nie biją , tak jak niemcy… Życzymy zdrowia Panie Janie !!

Bakteria Coli atakują dalej . Czas przejść na Pepsi lub soki warzywne . EHEC narazie górą . Kto na tym zarobi ?

Reklamy

Responses

 1. w autostradach opóźnienia, ale przynajmniej budują. Gorzej, że w międzyczasie niszczeją normalne drogi. Nie boję się że braknie 500 km autostrad, bez nich i tak by się dojechało na stadiony. Boję się, że zabraknie 5000 dróg krajowych i lokalnych, które teraz przypominają Sarajewo po wojnie… Tak źle jeszcze nigdy nie było.

  • A ja boję się że ten cały sport piłkarski to jeden wielki przewał kasy na skale europy . Ponieważ Kto o zdrowych zmysłach pozwala na organizacje mistrzostw , krajom które nie są do tego infrastruktularnie przygotowane…?

   Kryterium powinno być takie : Wpierw obiekty sportowe+Hotele+Drogi+Itd , potem możecie brać udział w „losowaniu”

   A tak to świat poraz kolejny zobaczy kawwałek kraju nieprzygotowanego , z mocną ekipą osadzoną wokół Pałacu , gdzie biskup ma władzę wykonawczą…i jeszcze buble budowlane w postaci szybko budowanych stadionów , brak dróg….Mam dajel wymieniać ?

   • a pomyśl co zobaczą na Ukrianie, o ile w ogóle zobaczą 😉

   • jeszcze gorzej…


Kategorie

%d blogerów lubi to: