Napisane przez: JACK REACHER | 06/06/2011

Autostrada Made in China


Za niemanie autostrady będziemy domagać się pieniędzy od chińczyków budujących nasz POLSKI – Partiotyczny kawałek autostrady . Suma roszczeń waha się między 130 – 700coś milionów zł . Widać najtańsze i najlepsze wciaż są chińskie trampki i podkoszulki….autostrady niestety nie .

Znane twarze czują parcie na szkło i chętnie zajmują miejsca na listach wyborczych PO , SLD . Dla PiS nie za bardzo są chętni…. Na co rzecznik PiSu p. Hoffman odpowiada że PiS ma dobrze rządzić a nie ładnie wyglądać…zgadzam się a zwłaszcza z drugą częścią tej wypowiedzi .

Pan Dominic Strauss- Kahn jest oczywiście nie winny i do niczego nie przyznaje się podczas swojego procesu o gwałt na pokojówce . Aż żal faceta , który mając forse aby kupić sobie sex z czym i kim kolwiek , oskarżany jest o gwałt….Mógł kupić dla siebie cały hotel i dogadać się z pokojówkami…albo zwyczajnie jak każdy cywylizowany facet poprostu wynająć odpowiednią panią i poprostu znaleźć trochę drobniaków w kieszeni i zwyczajnie zapłacić….Takie rzeczy zdarzają się nawet w biednej i mocno skatolicyzowanej polsce …za usługi trzeba płacić .

Ściółka leśna pali się już jak kartka papieru , powiadają leśniczy , i proszą o uwagę podczas leśnych wycieczek . NIE RZUCAJMY NIEDOPAŁKÓW ORAZ NIE PALIMY OGNISK WOGÓLE W LASACH A PODCZAS UPAŁÓW SZCZEGÓLNIE JUŻ NIEEEEEEE…….SŁYCHAĆ ? ZROZUMIANO ?…NO !!! DZIĘKI !!

Łazik tym razem Made in Poland , który nadaje się do jazdy po np. księżycu wygrał nawet z podobnym pojazdem z NASA tyn razem Made in USA , bo każde dziecko przecież wie , gdzie USA – Made in swoje rzeczy… . Szkoda że motoryzacja polska jak i też przemysł stoczniowy przechodzą renesans . A tu taki myk , na księżycu lub nawet marsie może jeździć polski pojaździk !!

Tymczasem mówi rdza do rddzy…”Poloneza czas zacząć..”

I tym optymistycznym akcentem…….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: