Napisane przez: JACK REACHER | 06/03/2011

O co chodzi z tym ogórkiem ?


W związku z epidemią ogórkowej bakterii zatrzymano gen Mladicia . Będzie on odpowiadał za zbrodnie przeciw ludzkości oraz zbrodnie na żołądku po ogórkowej konsumpcji .

Chińczycy z powodu nadpsutego ogórka postanowili nie kończyć dróg jakie w polsce budowali . Hiszpańsko-niemiecka cena ogórka zielonego nie zrobiła na nich wrażenia , nie będzie dróg na E2012 . Do tego nasza duma narodowa – Stadion Narodowy przypomina budowlany bubel . Szkoda że robiąc reprezentacji polski prezent z braku meczów o kwalifikacje do mistrzostw , wydajemy miliardy na coś co nawet nie będzie gotowe , drogie jest w utrzymaniu a jeszcze spowoduje śmiech u gości odwiedzających polskę w czasie rozgrywek . Wypadało by powiedzieć…”Made in China” .

Kto tym razem wręczy kwiaty ministrowi Grabarczykowi ? Kolejna „jedynka” na liście PO ?

Chińscy hakerzy zaatakowali serwis internetowy G-mail . Ponoć to działania zapobiegawcze na wypadek przedostania się epidemii bakterii coli z brudnych ogórków do Chin .

Drużyna Odra Wodzisław zbankrutowała . Połozyła ich porażająca cena warzyw produkowanych w polsce a objętymi zakazem eksportu do rosji z powodu sensacji żołądkowych niemców i kilku polaków .

Herr Napieralski rozpoczął kampanię wyborczą . Tym razem w kopalni . Trzeba uważać żeby nie znaleźć się „na gruba” kiedy nie wyjdzie . Zamiast jabłek będzie wągiel..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: