Napisane przez: JACK REACHER | 05/30/2011

Sezon ogórkowy


Z powodu zatruć ogórkiem w niemczech / 1200 osób/ , prezes Kaczyński chwilowo zaczął podawać rękę prezydentowi . Tak jak każda epidemia i to mija . Wyleciał Obama , prezes zaczął bojkotować prezydenta i rząd , o powrocie do RBNu mowy nie ma .

Ze strachu przed kolejnymi epidemiami bakterii coli w ogórkach , niemcy rozważają zakończenie swojej ery atomowej . W planach jest likwidacja wszystkich elektrowni atomowych . Na szczęście Polska ma wciąż przed sobą plany oraz budowę naszej atomówki . Prądu starczy też dla niemca . Wkońcu co postęp to postęp…”Wiśta wio łatwo powiedzieć”…

Jeżeli PiS wygra wybory na jesień……..taaaak…../epidemia zartuć bakteriami ogórka ?/…więc jeżeli wygra to…”oczywista oczywistość” będzie umiędzynarodowienie…uff co za słowo….lecz do rzeczy..umiędzynarodowienie śledztwa smoleńskiwego . Jak możemy się domyślać , część tego planu już została dostarczona prezydentowi Obamie podczas jego VISIty w polsce . Aby nie odstawać i łaczyć się z opętanym światem, Prezydent Obama też obiecał coś z księżyca…I tak już za rok mamy robić zakupy na 5th Ave w Nowym Yorku , wlatując do stanów bez wizowo .

Jak powiedział pewien Pan…..”Kiedy Jarosław Kaczyński zostanie ponownie premierem On wraca do polski….A to dlatego że dolar będzie po 100 zł , więc i sens powrotu jakiś optymistyczny..”

Reklamy

Responses

  1. Ja nawet lubię kolę;)

    • Kola to uczciwy facet jest…


Kategorie

%d blogerów lubi to: