Napisane przez: JACK REACHER | 05/23/2011

Odpowiedzialny jak…urzędnik !!


No i dzieje się..Kiełbasa wyborcza..Komu trochę komu..? Rząd zmienia prawo tak, aby nawet do 12 pensji można karać urzędników państwowych…UWAGA..za błędy….

Oczywiście spowoduje to spowolnienie i tak wolnej machiny urzędniczo-kawoporannej . MIały też być ułatwienia przy zakładaniu firm a wyszło jak zwykle..

Poleciał Tupolew #102 . Jak powiedział nowy dowódca 36 Spec Półku…zmieniono wszystkie procedury przy organizacji podróży VIPów , zmieniono także procedury podczas startów i lądowań…Czyli nikomu poza załogą nie wolno przebywać w kokpicie w tym czasie . Szkoda że Mirosławiec i Smoleńsk musiały posłużyć za tło , które pomoże osiągnąć to co cały świat ma i przestrzega już od dawna . Zacznijmy szkolić pilotów , odrzućmy drzwi od stodół..
Pisałem już kiedyś że ostatnia nasza „tutka” najlepiej sprawdziła by się jako restauracja przy drodze np. na grudziądz..W nagrodę za sprawne i konsekwentne sprawowanie pieczy nad wojskiem, wraz z wojskiem poleciał Minister Obrony , p. Klich . Widać że tylko psychiatra może znieść prawidłowo dreszczyk emocji……A co z barem ?

PO miesza z listami wyborczymi . Są poszkodowani oraz Ci którym przypadło lepsze miejsce na listach . Żeby podreślić chaos panujący u konkurencji prezes Jarosław Kaczyński stwierdził że u nich /PiS/ wszystko po staremu i normalnie ….Tia…to warszawskie powietrze .

Walor ..koń został sprytnie zaj….ukradziony . A to Polska właśnie . Jak teraz ulepszyć przysłowie o kradzionych samochodach , które są już w polsce ? Może odnośnie konia należało by powiedzieć np. jedźcie do Angli , Emiratów lub dalej…wasze konie już tam są . Rysopis – Koń jaki jest każdy widzi , no i jeszcze drogi jest….raczej już drogi był .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: