Napisane przez: JACK REACHER | 05/23/2011

Obama pyłem w chmurach


Jak by za karę…wybucha znów wulkan , kiedy Prezydent Obama odwiedza europę . Napewno dla naszych skrajnie-katolickich środowisk to znak , bo przecież rok temu na pogrzeb Wielkiego Prezydenta obiecał a nie przyleciał…Teraz zaś wizyta Obamy w europie może się przedłużyć jeżeli wulkan nie odpuści . Jeszcze trzeba będzie coś obiecać więcej , jeżeli VISYta się przedłuży…Wizy zniosą lub co gorsza zniosą a potem przywrócą . Wkońcu jesteśmy najwiekszym sojUSznikiem USA i można nam wiele obiecać a nawet wcisnąć . Mamy już tradycje brania od stanów ichniejszych prawie złomowanych korwet , Herculesów siwych ze starości a także…perełki czyli nasze często psujące sie „efy 16” .

Odbyła się premiera..premiery „otwarcia” stadionu gdańskiego , który okazał się NIE otwarty na mecz towarzyski z francją . Czyżby to początek tego co może nas spotkać za rok ? Może , a może i nie. Wkońcu każdy chyba oglądał seriale p. Barei , więc..sie wie że trochę drutu , więcej farby i prowizorka zostanie znów na całe lata . My Polacy to przecież umiemy .

Jest w Brukseli najinteligentniejszy polski budynek w całej Belgii . Premier chwalił osobiście . Oby nam się….!…Pracowało dobrze w nim od lipca , kiedy to Polska będzie szefować Unii . 6 miesięcy to dużo czasu żeby pokazać że jesteśmy nowoczesnym państwem z rozwijającym się społeczeństwem patrzącym w przyszłość….Oby nam się….dzięki opozycji nie udało osiągnąć przeciwnego celu..W polsce partie opozycyjne , zwłaszcza jedna taka , są nawet więcej niż dobre w temacie podcinania nóżek innym…- najbliższy przykład p. Michał Kamiński w europarlamencie …

Hiszpania , podobnie jak firma w której pracuje obecnie , jest już na kolanach z lekkim przechyłem i leci na pysk . Ciekawe czy po wyborach dowiemy się , kiedy u nas ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: