Napisane przez: JACK REACHER | 05/22/2011

Wulkan nad Islandią


Niczym grom z jasnego nieba , jakby na to co miało być końcem świata , wybucha wulkan na islandii . Rok temu jakby na znak „zamachu” , wg środowisk parareligijnych , też wybuchł podobny wulkan..

Teraz zaś ma nastąpić znowu wizyta prezydenta Obamy w polsce i jak rok temu zapewne będzie stać pod znakiem zapytania ,tak jak obiecany przylot na pogrzeb Jarosława Kaczyńskiego .

Coś jest na rzeczy…Ulubieniec prezydenta Kaczyńskiego , prezydent Gruzji Sakaszwili z bohatera zostaje oskarżany o dyktatorstwo i zamordyzm . Kogo jeszcze dziwi wulkan ?

Pada Hiszpania z kolan na pysk , a jeszcze nie dawno uważana za kraj o wielu reformach i postępie . Co PIĄTY hiszpan jest bezrobotny…Czarni powiedzą że oto skutek tego jak się sukienkowym przymyka kurek….Mimo tego jestem za zakręceniem kurka z kasą , ziemią za 1% wartości i „odebranymi” budynkami w polsce. Chyba już i tak nie wiele zostało ?

Pan Strauss-Kahn , jak każdy zwykły facet podejrzany o gwałt , opuścił areszt i mieszka w extraluksusowym hotelu będąc w areszcie domowym . A w takim hotelu to jest obsługa i wypas…A jakie pokojówki

Pozdrawiamy Pana Jerzego Dudka znakomitego bramkarza , który zagrał swój ostatni mecz w barwach Realu Madryt !!!

Erica Steinbach odwiedziła polskę , Rumię swoje rodzinne miasto , stare śmieci . Przyleciała Lufthansą…tą linią lotniczą w której niemcy biją , o czym przekonał się pewien dość znany karkowianin . Ostatni raz w polsce był jej tato ale nie z orbisem lecz z wermahtem..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: