Napisane przez: JACK REACHER | 05/20/2011

RAPUJ–CZILUJ–GRILUJ !!!!!!!!!Cafe Lura!!!!!!..Chicago


HeY..hej..HEY.HEJ..hej….

Witam Wszystkich czilujących-rapujących -grilujących….Tych którzy zajrzą do Cafe Lura w Chicago w SOBOTĘ..May 21…Mogą sie spodziewać świetnej zabawy oraz super extra polish food….Polskie dobre żarcie o grilowo smacznym zabarwieniu!!!!!!!!!

Yeah….To Wam mówi Glad Rycerz co cynk dostał od SAMEGO..DJWHITEHILL……Więc lepiej mi zaufajcie i sami sprawdźcie !!!!

Wszystko zaczyna się o równej , pełnej „EJT PIJEM”..CZYLI o 8 wieczorem — punktualnie…Tanie drinki , dobra muza i towarzystwo….KORZYSTAJCIE……..

…..A jak już TAM będziecie , wsłuchajcie się w słowa DJWHITEHILL , który apel do Was wygłosi , aby dziewczynie co w warszawie mieszka udzielić wsparcia w walce w rakiem….Paulina Pruska bo o niej mówię , sama zbiera fundusze na wszelkie zabiegi / dwie operacje / oraz przeloty za ocean do bostonu , eksperymentalne metody leczenia….słowem wszystko co tylko można…lecz za swoje pieniądze…Będzie Was tam wielu , jak co drugi wyśle nawet kilka baksów…to SAMO się uzbiera….

…..POMOŻECIE……….????????????????/……………………………………POMOŻEMYYYYYYYY…..

Szczegóły o Pauli oraz możliwość WASZYCH komentarzy pod Jej wpisami na…..———————————————–.paulapruska.blogspot.com—————————————-………………..ZAPAMIĘTAJ , PRZECZYTAJ , POMÓŻ…..PODAJ DALEJ……

Dziękuję….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: