Napisane przez: JACK REACHER | 05/05/2011

„Na skutek”…WAŻNE..!!!!!!!!!


Na skutek majowych przymrozków i opadów śniegu , kibole w bydgoszczy rozpieprzyli stadion . Policja na znak protestu przeciw straży miejskiej , przejmującej powoli ich uprawnienia , nie aresztowała nikogo . Straż Miejska zaś korzystając z zamieszania , zaczaja się w zaroślach z wysuniętymi radarami i rąbie kogo tylko się da .

Pracownicy KGHM Polska Miedź , chcą też MIEĆ coś z życia i przez to wszystko rozpieprzyli wejście i środek budynku swojego prezesa . Nie TEGO prezesa , lecz KGHeMu… Ponoć średnia zarobków oscylująca wokół prawie 9 tyś im nie wystarcza , więc zażądali dodatkowych 300 zł podwyżki . Na takie coś szybko zareagowali rolnicy , którzy przeliczali straty w swych sadach . Straty mogą sięgać w niektórych przypadkach nawet do 50 %….Owoce jeszcze nie zapylone , więc i nie zakwitnięte , już będą drogie . Do krachu na giełdach w Londynie i NY mogą doprowadzić dumpingowe ceny jabłek oraz gruszek .

Aby zapobiec rozszerzeniu się problemów amerykanie odpowiednio wcześnie zastrzelili Bin Ladena , starajac się nadać jemu uprzejmy wyraz twarzy , nie zdecydowali się pokazać zdjęcia gościa co zamiast oka ma dziure po kuli a mózg , doniedawna coś planujący – na ścianie….Świat arabski napewno zrozumie tę jak i inne intencje….

Wszystko to kumuluje się wokół 5cio letniej rocznicy uformowania rządowej koalicji między takimi odrębnościami jak PiS , LPR , Samoobrona . Rządzenie „szło” IM przez około półtora roku , potem…sprawa sięrypła , jak by powiedział poeta . W związku z tym faktem obecny jeszcze-narazie Rząd uchwalił budżet , aby mieć czas na spokojne prowadzenie kampanii wyborczej przed jesienią .

Jak by tego było mało….Polska podpisze umowę z Rosją nt . szkolenia pilotów do naszego ..obecnie (5/5/11) , jedynego Tupolewa . Najprawdopodobniej nikt o zdrowych ……..łach….znaczy się rozsądku nie będzie i tak chciał latać tym samolotem . Zwłaszcza że ostatnio flota naszych TU-154 uległa osłabieniu o całe 50 % . Będziemy więc mieli świetnie wyszkoloną załogę , która będzie latać wraz ze swymi zmiennikami na i ze szkoleń w lotach . W swerach polityki , nadejdzie zaś fala wzajemnej uprzejmości , gdyż zarówno p.Premier jak i p. Prezes oraz inni politycy będą sobie nawzajem proponować kolejny przypadający w kolejce przelot , włśnie naszym wspaniałym Tupolewem…..

…A pomyśleć że to wszystko…….na skutek majowych przymrozków….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: