Napisane przez: JACK REACHER | 05/04/2011

KIBOLE PANY !!!!!!.”..Nic się nie stałoooo…”


Dopisali kibole . Pokazali na co ich stać . Narozpierdalali co tylko się dało . Nasza , za nasze podatki utrzymywana POLICJA , NIE potrafiła nikogo zatrzymać . Funkcjonariusz odpowiedzialny za zwalczanie huligaństwa stadionowego pomógł nawet jednemu Panu kibolowi dostać bilet !!!!!….

I kto mowi że Policja nie pomaga społeczeństwu ?

PZPN jak i Policja nawzajem odbija piłeczkę odpowiedzialności za ostatni mecz…..Jak tak dalej pójdzie jedni i drudzy zapiszą się qrwa do jakiegoś związku tenisa ziemnego . ..Wkońcu nie od dzisiaj mówi się…” Rób to w czym jesteś najlepszy…” . I tak kibole napierdalają jak tylko potrafią , Policja , Państwo , Sejm a w tym nasi kato-posłowie zajmujący się ustalaniem prawa , PZPN – robią to w czym są poprostu dobrzy…..mianowicie…NIC…N I C ….nic….. n i c ….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…Za nasze pieniądze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Osobiście uważam że przyznanie krajowi organizacji E-2012 , przy braku wszystkiego , to był i jest błąd . Teraz zaś wychodzi wszystko powoli , mianowicie kłopoty z kibolami , dalej robienie większości na szybko aby było gotowe przed euro….i tak byle się zaczęło…potem się poprawi….Jak w socjaliźmie lub u Barei….

Dlatego też min. wali mnie osobiście cały ten sport . Wyniki spotkań , meczów , kolejek , extraklasy , drugiej ligi….pieprze to wszystko !!!!!

Co to za kraj gdzie nic nie ma , mało da się zrobić , niczym gówno roztrząsamy z kim i dlaczego mamy historycznie na pieńku???? Co miesiąc palimy setki pochodni w warszawie , mamy zajebistą…biurokracje a aparat państwa tylko czeka aby oskubać młodego człowieka , który mając trochę oleju w głowie i pomysł , zakłada firmę i płacze potem że zamiast udogodnień wszyscy wyciągają tylko łapę po kasę..????

Do tego jeszcze „problem” z kibolami…A gdzie broń palna pytam się ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: