Napisane przez: JACK REACHER | 05/02/2011

Bin Laden show


Główne programy typu NEWS rozpisuja się o tym co powiedział Prezydent Obama . Mianowicie ogłosił on że amerykańscy komandosi zabili Osame Bin Ladena , wczorajszej nocy w Pakistanie . Wcale miał się nie ukrywać gdzieś w górach w dziczy…Lecz w dobrze strzeżonym domu .

Ludzie na wieść o tym wyszli na ulice amerykańskich miast z flagami i okrzykami radośći . Jedni się cieszą , drudzy zaś prorokują o ew. zamachach na USA jako odwet za usmiercenie lidera terroryzmu . ….

W kulku miastach podniesiono stan zagrożenia n wyższy poziom . W TV powiedzieli że ludzie mogą obawiać się teraz przebywać w wysokich budynkach jak i latać samolotami…..Jeżeli się komuś wydaje że coś takiego jak 9/11 jest możliwy w stanach po raz kolejny , to serdecznie jemu wspólczuje . Bandyci musieli by się chyba teleportować na pokłady samolotow , przy takich zaostrzonych kontrolach itd…

Żyjmy normalnie bez zbytniej euforii oraz strachu . Jeżeli Bin Laden nie żyje i nic nie miał wspólnego z USA wcześniej, to dla zwykłego obywatela znaczy to dokładnie to samo co szansa wygranej w jutrzejszy MegaMilion .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: