Napisane przez: JACK REACHER | 04/26/2011

Ponad 1900 szczęśliwcówZnowu powracam do tematu świąt..Tych Świąt . Liczba 1900 to niestety nie jest żaden numer np. pielgrzymów do kolejnej świątyni kolejnej opatrzności…Nie jest to też ku zaskoczeniu coniektórych liczba krzyży ustawionych w centrum warszawy lub zamiast ogrodzenia przy pałacu….

Liczba 1900 z okładem to numer naszych dzielnych rodaków , którzy wracali , jechali , podróżowali w te święta będąc po spożyciu alkoholu . Alkohol to ten napój , który nacja nasza wpierdala w siebie , ponieważ nie wymaga myślenia , lub co gorsza wyobraźni . I tak w stosunku do zeszłorocznej liczby ok. 1775 „chętnych” ten okres wielkanocny zamykamy numerem 1900 . Więc i tutaj na polaka możesz liczyć człowieku!!! Jest jakiś progress…”…Jest super….więc o co Ci chodzi….”

Powiem Wam drodzy Internauci że wolałbym pisać o kolejnych pomnikach JPII , oraz o kolejnych ulicach imienia Św. pamięci , poprostu o czymkolwiek…..Niestety temat WÓDA jest tematem niewyczerpalnym i zapewne nie były to ostatnie wyniki kontroli policji w czasie okresów świątecznych….

Tylko kiedy Państwo zrozumie że zaostrzenie przepisów , kar zmusi Polaka do respektowania przepisów…lub poprostu do bycia odpowiedzialnym użytkownikem dróg…?

Dodam jeszcze jedno…..”…..Gdybym był Premierem to nie doszło by do takiej sytuacji…” Macie moje słowo !!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: