Napisane przez: JACK REACHER | 04/25/2011

Polewanie z wodą w tle


…Taaaak śmigus -dyngus jak to zwykle w poniedziałek wielkanocny…

Polewanie z amerykańskiego modelu demokracji ogrodniczej / ponieważ wygląda jak przesadzanie kwiatków…/ , zrobili sobie więźniowie w Afghanistanie . I tak ok.320 chłopa jak jeden turban dali nogę przez tunel o długości ponad 500 metrów . Tunelik był kopany od ponad 5 miesięcy a po drugiej stronie czekały busy rozwożące „chętnych” po swoich terenach . To się nazywa organizacja . Jest to w sumie niczym w porównaniu z sytuacją z przed 3 lat , kiedy to „wyzwoliciele” terrorystów wysadzili główną bramę tego samego PILNIE strzeżonego więzienia i pozwoliło bryknąć aż 1000 chłopa….

I jak to zwykle bywa…niby przypadkiem w lipcu miało nastąpić przekazanie całej strefy Afghanistanu pod kontrolę tubylczej policji i wojsku…..ALE w takiej sytuacji „koalicja” będzie musiała……posiedzieć ciut dłużej..

Policja uwijała się z wodooblewaczami jak tylko mogła . Udzielając upomnień i przypominając że nachalne oblewanko kogoś może kosztować nawet i 500 zeta . NIestety policjanci mieli by nieco więcej czasu na szukanie wiadernych po mieście , gdyby nie sytuacja związana z powrotami naszych dzielnych i podpitych kierowców….Wiadomo…powroty ze świąt z RODZINAMI….i do tego na podójnym gazie nieżadko . Oto Polska właśnie .

cdn .

Okazało się że nieudzielający pomocy posłowie PiS , podczas wykładu. p. Świtonia nie muszą się chwytać byle czego….gdyż „kierownictwo” (jedoosobowe..?) , nie wydało jeszcze decyzji co z nimi . Chodziło o obraze Brata pana prezesa i nie oprotestowanie tego faktu , mimo swojej obecności na sali . Widać efekty cieplejszego klimatu . Dobrze że się nie zabrali za wózki golfowe .

NO…!!! Is Diese nachricht gut oder…..? Erste may is kommen schnell . Mehrere Polin und Polaks sind zufrieden , das Deutche geben ihnen die moeglichkeit zu lieben und arbeiten in beider laender Deutchland und Oesterreich zusammen ..Unsere autos sind fresh und wollen nach Polen fahren , so wir werden weiter die Witze ueber das machen koennen …….A jak już tam zajedziecie drodzy Ludzie z Polski…to zachowujcie się tak jak na Europejczyka przystało i nieróbta bydła….Bo robienie bydła kiedyś było naszą narodową cechą i sportem . Teraz wyjeżdżacie jako LUDZIE i tak też się zachowujcie . 7 nie kradnij , jak by co…..i nie chlej bo jak Cię widzą to tak Cię piszą….Uszanujcie to Obywatele Europy…..”….Pokożcie co potraficie…” Do pierwszego maja pozostało 4 dni .

I tyle na dzisiaj w temacie śmigus – dyngus…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: