Napisane przez: JACK REACHER | 04/22/2011

NIEBIESKIE ZAJĄCZKI WIELKANOCNE….


I znowu jak co święta 10 tyś policjantów będzie pilnować porządku na drogach . Rozpoczęła się akcja policji , która potrwa aż do poniedziałku. Będą wzmożone kontrole trzeźwości kierowców poruszających po polskich…..hm…yyy….tego no…aha! MAM….DROGACH !!!

Oczywiście liczba , którą w poniedziałek poda nam policja , o złapanych kierowcach jadących na dwa gazy żeczywiście będzie conajmniej 2-3 razy wyższa , gdyż zazwyczaj 2-3 więcej kierowców uwielbia wraz ze swoimi rodzinami poruszać się po drogach po kielichu .

Życzę Wszystkim uczestnikom ruchu Wesołych Świąt oraz zastanowienia się w temacie spożywania alkoholu podczas spotkań z rodzinami . Rodzinom , których odwiedzają inni bliscy życzę rozwagi i kontroli przy stole , wiedząc że ten Ktoś musi przecież np. na zajutrz wracać zpowrotem do swojego domu….nieżadko z dziećmi.

Policji życzę twardości i przysłowiowych JAJ….i w tym przypadku nie mam na myśli jaj wielkanocnych . Życzę panom policjantom stanowczości i jaknajsurowszego karania tych kierowców , którzy mimo ostrzeżeń jak i prawu zabraniającemu jazdy „pod wpływem” i tak wsiadają za kierownicę .

Ustawodawcy zaś życzę że pomiędzy tymi ważnymi sprawami typu krzyż , pomniki , skwery , ulice , listy wyborczych itd…żeby znalazł troszkę czasu i wymyślił takie zaostrzenia w przepisach , dzięki któremu jazda po pijanemu będzie tematem tak odległym jak lądowanie na marsie np. za 14 dni……

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: