Napisane przez: JACK REACHER | 04/16/2011

Wpis aktywny aby pomoc wdrażać


Zaś pozdrowić Wasze Mości pragnę i jak pragnę zdrowia , zdrowia życzyć , bo jeno szczęśliw ten kto onegdaj zdrowie posiada . Jeżeli mi wiary nie dajecie , to zajrzyjcie do wcześniejszych mych dzienników…Lecz nie o sobie ja tym razem nawoływać będę , jeno o panience co się Paula Pruska zowie .

———————————————-paulapruska.blogspot.com————————————————

Tam li wszelakie informecyje o dzielności i zaświadczenia cnót wszelkich dziewczęcia owego znajdziecie . Mnie zaś chodzi aby z Wami się na 1 % umówić , ale żeby tak na 100 % wyszło .

Panna Paulina Pruska , która ze Śmieciuchem walczy (którz nowotwór tak by nazwał..?) , jest po operacyjach kilku i ilości wydanej mamony , takiej że zdrowemu takich sum życzyć….Lecz Ona wyjazdami zaoceanicznymi teraz comiesięcznymi zajęta jest na co potrzeba za każdym razem kilku sakiew , tej najcenniejszej miedzi…

I teraz MY pomóc nieco możemy , gdyż do dyspozycji 1 % mamony podatkowej mamy , na którą to i tak wobec nie wyboru Państwo łapę swoją kładzie . Może zamiast do muzeum kolejnictwa dokładać lub plebanowi na tysięczne dzwony darować damy pannie Paulinie aby już prawie wygraną walkę z chorobą dokończyć mogła i aby się po Jej myśli ułożyło….

Otrzymuje Waćpanna w bostonie taki eksperymentalny lek , na który dzięki swojemu sprytowi i zawzięciu się zakwalifikowała , ale koszta są ogromne bo co miesiąc trza za oceaniczne loty wykonywać żeby się osobiście doctora „hałarJu” zapytać .

—————————————-paulapruska.blogspot.com—————————————————–

Pomyślcież Waszmoście , Szlachcice , Acańscy śmiałkowie oraz i Ci co zwykłymi stajennymi są – a co im to chwały wcale nie ujmuje….1 % podatku i tak kierujesz gdzie wybierzesz….NIe wiesz gdzie , masz podany adres osoby co napewno nie sprzeniewierzy sum jakie otrzyma .

Ja ze swej strony powiem żem Pauli Pruskiej nawet na oczy nie widział , lecz znam ją poprzez telefon oraz liczne audycyje w tych skrzyniach co to po domach stoją….Nic z tego nie mam , a jeno swój czas poświęcam aby Waszeci świat inny od naszych przybliżyć i na potrzeby insze uwagę zwrócić…

———————————————-paulapruska.blogspot.com—————————————————

Pomóż Człeku w potrzebie i 1 % podatku daj na zdrowie Pauliny Pruskiej….!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziekuje

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: