Napisane przez: JACK REACHER | 04/12/2011

Tupolewem we wieniec Miedwiediewa


Nasz najnowszy polski bombowiec , samolot oparty na konstrukcji bombowca (wg. PiS) , przelatywał dzisiaj nad polską . Bliźniaczy…to też się już źle kojarzy..lecz bliźniaczy TU-154 o numerze bocznym 102 , jedyny jaki nam jeszcze został . Piszę jeszcze bo wciaż mam nadzieję że wkrótce zostanie sprzedany i będzie stanowić piękne wnętrze średniej klasy restauracji , gdzieś przy polskiej autostradzie..Otórz przelatywał żeby zbadać czy mozliwe było „odejście” na drugi krąg w sytuacji kiedy nie było mozliwe „odejście” w oryginale z numerem 101 . Cecha wspólna obydwu lotnisk—Brak ILS .

Na pokładzie nie było ani generałów , prezydentów , nawet nie było prokuratorów wojskowych , byli sami eksperci . Szkoda że rok temu nie byli . Wcale nie wskazuję na winę pilotów jako jedyną , ale wyszło jak wyszło i nawet opinia o drzwiach od stodoły załamała się..Zresztą po tym eksperymencie i tak będą głosy że nie można porównywać obydwu samolotów , kąt i prędkość podejścia też była różna itd…..a wystarczyło poprostu nie lądować i nie było by tego całego ………… ……. , …….. oraz …………… —Państwo wpiszcie własne wnioski .

Skutkiem lotu naszej tutki było niewątpliwie zniszczenie przez „bliżej nie okreslone siły” wieńca jaki w pon. złożył Prezydent Rosji p. Miedwiediew . Naszego ponoć kondomijnego wieńca od prezydenta Komorowskiego …jeszcze te siły nie ruszyły..

Żeby pogodzić wszystkie strony trzeba by umieć cofać czas . Najlepiej do 2 godzin przed startem 10.IV.2010 lub chociaż do narodzin Chrystusa , może ludzkość ułożyła by swe losy mądrzej ? Może szansą wobec tego na pogodzenie stron ,Rodzin będzie nowa tablica proponowana przez ..część Rodzin. Napis jaki miałby się tam znaleźć dosyć umiejętnie pomija słowo ludobujstwo , ale wyjaśniając co tam się stało (mam na myśli tylko poległych w Katyniu..nie ofiary które ZGINĘŁY w czasie katastrofy lotniczej) ,więc ku wyjasnieniu wszystkiego na tablicy , musiała by ona mieć chyba ze 3 metry wysokości i tyleż samo szerokości , ponieważ żeby było zgodne z prawem potrzebny jest jeszcze napis po rosyjsku . Aż szkoda że „bliżej nie określone siły” zbliżone do Rodzin smoleńskich nie wiedziały tego w listopadzie rok temu .

Zapewne zajęcie przestrzeni kosmicznej przez człowieka , Gagarina 50 lat temu było przyczyną ocenzurowania w PE wystawy dot. katastrofy smoleńskiej . Zasłonięto napisy , zapewne ze względu na ich treść , którą obserwując obchody roku po katastrofie można sobie dośpiewać . Lecz dzielni EPiS…europisy w Brukseli nie omieszkały wykorzystać tego na swój młyn…I tak p.Ziobro i nieodłączny atrybut zdjęć ze wszystkimi politykami , wszystkich opcji…mianowicie p.Czarnecki mieli powód do pokazania swych profili w światłach kamer . Oberwało się Buzkowi , który rządzi UE i nic nie zrobił żeby świat przekonał się jakich mieliśmy polegających polityków na samolotach i katastrofach…

Trwa spór o liczbę wiernych błogosławionej pamięci Jarosława , ktorzy to mieli być w dziesiątkach tysięcy obecni przed pałacem w ostatni weekend czy tam nawet w niedzielę . Oczywistą oczywistością jest że „media” oraz policja zaniżyły liczbę do kilku tysięcy , podczas gdy boskie liczniki uwzięły się na liczbę kilkunastu tysięcy . Szkoda że Jarosław nie dokonał cudu i nie przemienił np. wody w wino lub czegoś tam w chleb…gwarantuje że liczba chętnych i nowych wiernych skoczyła by wtedy do kilkuset tysięcy….Gdyby tak jeszcze rozmnożył np. mieszkania to może za jakieś 7 lat doszedł by do liczby 3 mln….?

Wypłynęła za to wizja pomnika światła , podobnego jak ten w NY ku czci 9/11 . Mianowicie 96 tabliczek ze światłami świecącymi w górę . Przypomnę że w takim LA są jeszcze gwiazdy na chodnikach też z imionami sławnych artystów….

Rozpoczął się w warszawie sezon namiotowy .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: