Napisane przez: JACK REACHER | 04/10/2011

Czego dowiedziałem się dzisiaj w kościele ?


Ksiądz odprawiający msze również rekolekcyjne miał przyjemność odmowić kazanie . Wpierw zaczął od religijnego gadu-gadu aby potem wspomnieć Smoleńsk . Wszystko w sumie było namiejscu . Uważam że jest potrzeba wspommnieć wszystkich którzy zgineli w ten kwietniowy dzień 10.IV.2010 . Lecz kiedy usłyszałem że Oni tam polegli dla kraju , to dla mnie już w tym momencie skończyła się atmosfera żałoby i zadumy .

Później było wspomnienie JPII oraz Ojca Maksymiliana M. Kolbe , o którym ksiądz Wiesław raczył powiedzieć że sprzeciwił się dwóm systemom . Pierwszy to był ten nazistowski , drugi to ten komunistyczny .

Dalej zwyczajowo , labirynt..czyli wstajemy , siadamy i znowu wstajemy …

Kiedy przed błogosławieństwem , ksiądz zabrał znowu głos powiedział że dziękuje że mógł prowadzić rekolekcje wielkopostne w Bridgeview IL . USA , oraz to że po świętach wraca do polski . Już na sam koniec dodał że jest uradowany że widzi tak liczną polonię w ameryce , która uczęszcza na msze św . i wierzy w Jesusa….

…Powiedzial też że niedługo to trzeba będzie przyjeżdżać do USA aby móc uczyć się patryjotyzmu i czuć się wolnym polakiem .

Co powiedział dalej …nie wiem…poprostu wyszedłem …

Skończyła się żałoba dzisiaj . Skończyła się żałobaa już we wtorek 13.IV.2010 ,kiedy ogłoszono gdzie będzie pochowana Para prezydencka .

Dziękujemy Ci Jarosławie za tamte słowa oraz za te dzisiejsze w Sali Kongresowej , przed Pałacem oraz podczas marszu . Tak powstawał nazizm . Niestety .

„….Oni zostali zdradzeni…..” , „….Walczył o wolną Polskę , może dlatego Go już nie ma…”…. Na jakiej podstawie można wogóle coś takiego powiedzieć panie prezesie ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: