Napisane przez: JACK REACHER | 04/09/2011

Ból w Krzyżu przy TablicyNo i zaczęło się….Już i tak wiadomo było że nie będzie łatwo , to jeszcze ta tablica.

Przecież logicznym jest że jak coś nam się podoba zrobić u kogoś, to włazimy i robimy swoje , a teraz taki skandal . Może trzeba było Wanie zapytać ? ….Eeee tam żeby zaraz znowu o wszystko pytać !! Może to powinno być stanowisko wszystkich rodzin a nie tylko „części rodzin” ? …Eeee tam a po cholerę się pytać reszty !! Może jasne powinno być stanowisko polskiego rządu , aby wpierw ustalić consensus w polsce , później zaś przedstawić go rosjanom i wypracować wspólnie stanowisko od. pomnika, tablicy a może i nawet beatyfikacji ? ….Eeee tam lepiej przecież zaprzaństwem nazywać to co się działo , a bohaterstwem wianie w popłochu z cmentarza , no bo przecież ruskie zaraz zaatakują…..

Teraz zaś znowu tuba krzyżosiewców będzie dąć . Będziemy skazani na liczne występy prezesowej armii smoleńsko-powstańczej . Taka okazja do czerpania garściami ze Smoleńska dalej , już po roku od katastrofy , to jest jak spełnienie modlitw o nie pojście w niepamięć .

Do tego w piękny słoneczy dzień nie udało się JAK-40 usiąść na krakowskich balicach . Leciał prezydent Komorowski z węgier i plan był aby złożył wieńce na prywatnym grobowcu rodziny Kaczyńskich zwanym kiedyś przez najstarszych krakowian…Wawelem .

Może to była tylko ostrożność , aby nie kusić losu tak w rok po katastrofie ? W prawdzie JAK-40 to nie nadpsuty Tupolew…lecz maszyny obie cechuje to samo miejsce produkcji oraz to że nie są już najmłodsze . Może też się Prezydent wystraszył członków skrajnie katolickiego kondominium , że go znowu o przynależność do ruskiego kondominium oskarżą ?

Żeby zaś niejako dopełnić całości rozpoczeła się demonstracyjka pod ambasadą Rosji . Oczywistą oczywistością są okrzyki ” Putin morderca , Tusk zdrajca ” . A takie tam rozumienie polityki , po katolicku , z przebaczeniem no i z miłością do bliźniego .

Widać wszystko zgodne z prawem jest . Jeżeli było by inaczej to może by ktoś usunął demonstrantów , lecz wtedy słyszelibyśmy o niszczeniu pamięci o Lechu Kaczyńskim i deptanych kwiatach oraz o tym że siły rządowe znowu uzywają tragedii smoleńskiej do prowadzenia polityki …

………………………….CDN .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: