Napisane przez: JACK REACHER | 03/22/2011

Zagubione kody PJN i ponad setka w złocie Kadaffiego


Jaką ulgę chyba wywołała wiadomość o tym że „za niemanie” kodów do strony PJNu nie jest odpowiedzialny pisoszpieg Bielan (ponoć) , tylko Jego doradca , który to sam wyjawił mediom że tylko on ma do owej strony dostęp . Powiedział też że wszyscy o tym wiedzieli , lecz nikt do niego po to nie dzwonił , oprócz mediów , które jako pierwsze zwąchały kto administruje stroną PJN . Sprawa kodów do strony miała jakoby wyjść przypadkiem , ponieważ były rozmowy aby ożywić ją nieco…i okazało się że poseł Bielan miałby 2 miesiące temu zabrać notesik z wejściówka na stronę i zniknąć…Cud mówię..cud…Żeby lepiej dodać ruchu na stronie od „…Jest Najważniejszych” dodał bym końcówkę .XXX i powinno wystarczyć . Zawsze się ktoś złapie .

Konta niedobrego na dzień dzisiejszy pana Kadaffiego zostały zablokowane , o ile udało się wszystkie zlokalizować..Zablokowano je dlatego aby dyktatorowi utrudnić dostęp do mamony , jakże potrzebnej na wojenkę . Lecz oprócz tych kąt bankowych , Mr. Kadaffi ma 143 czy 144 TONY złota . Przepraszam jeżeli się pomyliłem o TONĘ w jedną czy w drugą stronę . Więc stać go aby jeszcze długo się bronić przed tymi , którzy też chcą czegoś tam w Libii bronić . A jeszcze jak koalicja położyła by łapki na złocie to z obrony wyszłyby nici , ale za to atak mógłby potrwać dłużej , gdyż finansowany mogłby być ze środków „prywatnych” w złocie tyrana . Nie mogę sobie nawet wyobrazić takiej ilości w jednym rzędzie . Może dlatego że akurat w mojej piwnicy i w szafie mam miejsce tylko na jakieś 2-3 tony złotego kruszcu .

Spadł wczoraj jeden z „efów” na glebę . Piloci się katapultowali . Samolot kolaicji zdecydował żeby spaść na Libię z powodu awarii . Zwolennicy Kadaffiego powiadają że Allah jest wielki i że zabrał się za ten samolot w swoim miłosierdziu . Zawsze można ściągnąć jednego czy dwa takie same z polski . Jeżeli akurat są sprawne i myszy nie poprzegryzały jakiś kabelków . Chyba wojna w Afganistanie i Irak faktycznie dobijają polski budżet , skoro jak zwykle Polska nie wybiegła przed szereg i w zamian za puste obietnice , nie obiecała znowu czegoś tam wysłać nad Libię . Jakiś Kontradmirał (w randze statku) , pływa w okolicy Libii po morzu śródziemnym , lecz „realizuje” cele NATO a w tym zabezpieczenie floty handlowej przed atakami terrorystycznymi . I to jest powód , dlaczego nasz dzielny kraj zdecydował ,zresztą jak i „sojusz” o nie udziale polski w tej bitce . Całe szczęście ponieważ ten Kontradmirał-statek-jakiśtam jest wcześniejszym darem od USA dla polskiej armii . Pamiętamy jaka była feta na przyjęcie okrętu-daru w szeregi naszej Nejwi . Kac był tym większy kiedy się okazało że stany zamiast pociąć go na żyletki wolały problem komuś wyeksportować i zarobić na tym jeszcze , ponieważ żadne polskie części jak i uzbrojenie nie pasi do calowych mocowań i śrubek z których też Kontradmirał po amerykańsku został daaawno zrobiony….

Na koniec o epokowym wydażeniu w Warszawie . Prezez PiS zrobił zakupy…SAM !!!! Znaczy się prawie sam , gdyż jak zwykle miał ze sobą ogon w postaci wybitnych myślicieli i tłumaczy tego co akurat Prezes ma na myśli . Więc na zakupach był p. Błaszczak wybitny pisofilozof , była też pani Szydło (wicePrezes) , akurat nie wyszła z worka lecz była na zakupach aby być może jako..kobieta pokazać Prezesowi jak zachowywać się w sklepie . Do kompletu aby uprościć calkowicie zakupy był też rzecznik partii Adam Hoffman , możliwe aby np przy kasie wydać z siebie oświadczenie nt. oświadczenia Prezesa .

Prezes zaś , kiedy „szoł” się skończył powiedział że to co ma w siatce to są te produkty o które przeszło 3 lata temu pytał go Tusk . Chleb , mąka , jabłko , siatka ziemniaków…NIE KARTOFLI!!! , i kurczak to były te rzeczy , które zakupił prezio . Nie podano czy zapłacił kartą czy raczej gotówką . Ponoć ma juz własne konto w banku a co za tym idzie i katrę płatniczą , więc naród z tąd podejrzewa że zapłacił „keszem” , bo to prościej .
„Oczywistą oczywistością” zaraz potym była wszechobecna niczym modlitwa , krytyka Prezesa na rząd Donalda Tuska oraz za to że to wina Tuska że tak wszystko podskoczyło w górę..Za te frykasy preziowi wyszło coś ok. 55 zeta a 3 lata temu , jak głosił za to samo miało wystarczyć aż 22-23 złote . No teraz wybory to ma w kieszeni . Tylko Kto go jeszcze słuchać chce ???? Jeżeli bym zabrał te 300 milionów wtedy od Wałęsy to ile z tych 3 milionów mieszkań co je prezio obiecał bym mógł nabyć ? Tego niestety nie wiem . Wiem że dróg i mostów mogło by być jeszcze mniej , gdyż zarówno beton jak i stal mogła by być potrzebna na priorytetowe inwestycje z namaszczenia rządu PiS i reszty , czyli na ważne budowy nowych i większych świątych kolejnych i tych samych opatrzności .

Prezes Kaczyński w ramach występów po zakupach dodał iż mógłby udać się do Biedronki , ale tam kupują już najbiedniejsi.. On zaś chciał wpaść do zwykłego osiedlowego sklepu , gdzie jest drożej i zrobić zwykłe , potrzebne zakupy , które można zrobić mieszkając w pobliżu . Gratulujemy darmowej reklamy . Czy ktoś pokryje straty…?

NA koniec dodam że na 10 kwietnia w warszawie zarejstrowano już , dopiero , aż 4 manifestacje , które mają przez dzień cały przebywać przed Pałacem Prezydenckim . Widać Polska to naprawdę demokratyczny kawałek ziemi…TEJ ziemi.. skoro niedwano wybranemu prezydentowi naród organizuje imprezy plenerowe w miejscu pracy

Polecam aby zlot miłośników lotnictwa przeprowadzić przed miejscem zamieszkania pana Prezesa lub innych … członków tej formacji , którzy mianem zaprzaństwa określają krytykę , przez siebie przyjętych bohaterskich łamań procedur odnośnie lądowań , jak i też osób przebywających w kokpicie….

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: