Napisane przez: JACK REACHER | 03/21/2011

Co tam Panie w polityce…?


No cóż w japonii widać parę nad elektrownią atomową i już pare razy powiedziano że to nie jakieś tam zjawisko „para” normalne , lecz raczej para radioaktywne.. Chyba wątpliwości już nie ma , skoro nawet woda butelkowana jest skażona . Założe się że wkrótce Polska jak i np. US zaczną własne psychozy ..”para” normalne , czyli masowy wykup soli , jodu czy czegokolwiek tam jeszcze komuś pomysł do głowy przyniesie . Będzie młyn . Oczywiście nie musisz być jasnowidzem , żeby przewidzieć że ropa i pochodne pojdą znowu w górę . Ciekawe czy latem po zjedzeniu np. pomarańczy z takiej kaliforni lub innych ważyw nie zaczniemy czasem świecić ? Wtedy można będzie zmienić przepisy o używaniu świateł nocą…

Odnośnie cen ropy , to oprócz takiej Japonii również Libia a raczej „koalicja” , której pociski kosztują po bańce ( w dolarach..), gwarantują nam kolejne niespodzianki podczas tankowania . Już nie jest ważne czy Europa czy Stany biorą z Libii ropę oraz ile…ważne że cena idzie w górę . Oficjalnie jak zwykle chodzi o jakieś tam wyzwolenie ludności , utrącenie dyktatora i takie tam…przesadzanie demokracji jak kwiatki.

Ze sportu można powiedzieć że oprócz zakończenia kariery przez Adama Małysza , w poniedziałkowy wieczór był-odbył się pojedynek Rostowski contra Balcerowicz . Czyli dyskusja nt. OFE i ZUS oraz Kto i za KIm stoi…Informacja dla emerytów– Życzę zdrowia i przecen w Biedronce.Komentarze internautów są tak samo podzielone , jak i zdania o własnej racji dwóch głównych zawodników .

Jak zwykle na koniec coś śmiesznego czyli…Pan Adam Bielan już nie z PiS..odszedł z PJNu….W PiS mu powiedzieli że jak ładnie zegnie kolanka i zatrzepocze ogonkiem i powie że zrobił źle….to może Jego ew. przyjmą.. ciekawe czy mają tam zmywak? W PJNie zaś mówią że był „be” oraz że zabrał kody do ichniejszej strony internetowej . Teraz dała się jaśniej zauważyć różnica między PiS a PJN…Dla tych co jej nie widzą , dodam że właśnie patrzą w dobrą stronę , ponieważ różnicy nie ma żadnej .

Prezydent Obama , czyli tego państwa którego jesteśmy „najwiekszym” sojusznikiem , w maju przyleci do polski . Dla pozostałości oficerów z 36 Spec Pułku polecam oglądanie lądowania „Air Force One” , oraz zaobserwowaniu czy też tamtejsi odpowiedzialni łamią wszelkie procedury odnośnie lądowania . Może będzie też szansa zapytać kapitana , czy wylądował by na lotnisku bez np. ILSu ? Wnioski mogą być ciekawe , szkoda że prawie rok za późno . Może się też dowiemy ile to jeszcze wisimy oBYWATELOM…tego kraju za to że niemcy wywołali z rosją II Wojnę światową ?

Na koniec w sumie nic nowego. Pielęgniarki w sejmie nadal na galerii . Oczywiście jak wszystko w sejmie oraz polityce One też zdążyły się już podzielić między sobą…Dziekuje .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: