Napisane przez: JACK REACHER | 03/18/2011

Prezydent co się w bÓlu łOnczy


Tak dzisiai p. Gajowy jak mawiajom niekturzy zasłynoł hyba tym samym co morze większoś z nas , a ja napewno.. Wpisem z błędem ortograficznym w księdze pamiontkowej ambasady japonJi . Można by powiedzieć „oczywista oczywistość” i zostało to zauważone przez jak zwykle czujną i przewidującą spiski opozycję . SAM p. Prezes wypomniał to prezydentowi . Były nawet uśmiechy podczas konferencyjki prasowej . Zapewne śmiech tego co najgłośniej się śmiał , w uszach prezesowych brzmiał jak awans . Miło było i chyba nawet bez dopalaczy . Naturalnie , bez zaprzaństwa .

Do tego wyszło w świecie że ONZ pomoże libijskim obywatelom a w szczególności libijskiej ropie być dalej spokojnie wydobywaną . Pewnie już w weekend , gdzieś po filmie , ujrzymy jak amerykańskie „jastrzębie” nadlatują nad Libię i wyzwalać będą . Kadaffi , którzy jeszcze myśli że rządzi, na straszenie się przeżucił i w wywiadach głosi że szaleńcom zgotuje niezłe piekiełko….Jeden już tak kiedyś Husjan gadał , lecz wychuśtaniem się to skończyło…Potrzeba jest zapewne wysłania komisji jakiej poje…..pojednawczej aby dyktatorowi co nie co rozjasnić . Nikt inny jak czołówka z firmy PiS do głowy mi nie przychodzi .

W polsce oprócz błędów nikczemnych przezydenckich , przez opozycję wytykanych , pielęgniarki się zalęgły w sejmie . Trwa wyliczanie , która ekipa lepiej Damy traktuje a która telefony zagłuszała . Zarówno poprzednia ekipa-miała- jak i ta goszcząca obecna -ma- nadzieję że jak same przyszły to i same sobie pójdą . Skojarzenie jaknajbardziej lekarskie co jak katar nie leczony sam po siedmiu dniach przechodzi 😉 . Oczy i brzuchy skierowane są na p. Marszałka żeby z kanapkami jakimiś pośpieszył , wszak wiadomo — Polak zły bo głodny , więc i o porozumienie trudniej będzie . Pielęgniarki na galerii…sejmu prezentują się niczym puchary . Dodam że obecna ekipa problem ma co dalej ze strajkami robić..lecz poprzednia i poprzednie ekipy nie zawiele w tej materii chyba uczyniły i teraz mogą się pocieszyć że akurat nie rządzą i wytykać…

Górnicy jak zwykle na wiosnę narazie na śląsku treningi w protestowaniu przeprowadzili . Żal im że już komuny nie ma , którą to tak bardzo nienawidzili , a wraz z nią i sklepów górniczych . No bo jakiż tu argument między zdaniami ukryty jest , skoro się biedaki o dobrobyt upominają i o Państwo o które strajkowali – co ono im teraz wyprawia ? Chyba nie walczą o to że w kopalniach ciemno i światła by się więcej zdało…? Za niedługo 10 IV , więc zapraszamy do warszawy we wiadome miejsce , Prezes potrzebuje statystów , można się podłączyć . Warunek — własna pochodnia i chociaż 2,5 metrowy krzyżyk.. Program artystyczny zapewniają aktorzy z PiSu . Tekst znany i ćwiczony od prawie roku..

JOD-23 znowu nadaje….Narodowi polskiemu , i tak odpornemu na promieniowanie wszelkie rzuciło się na głowy kupowanie lekarstw z jodem w sobie . Nawet i jodyna znany i popularny w niektórych kręgach rarytas z poprzedniego stulecia wykupywany jest na pniu . A to tylko dlatego że ta radioaktywna chmura co z japonii nadchodzi , idzie właśnie w drugą stronę . Druga strona co Pacyfik ma od zachodu też się psychozie poddaje to samo czyniąc i bez myślenia takie same lekarstwa wykupuje . I kto teraz powie że Polska to nie główny sojusznik USA ?

NIektórzy tylko wiedzą że zażywanie takich jodowych przysmaków , bez kontroli lekarza do większych problemów prowadzić może…..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: