Napisane przez: JACK REACHER | 02/14/2011

Czy doszło by do …..,gdybym był Premierem ?


A ja się dowiedziałem że to Prezydent miał wiekszy wpływ na Premiera…..(za szefem Kancelarii Prezydenta, tego co to brata miał..) , co nie raz kończyło się „dwudniową ciszą radiową”

Do tego CI którzy nawet na drzwiach od stodoły potrafią latać , mają załatwione ponowne szkolenia na symulatorze Jaka 40 . Ponoć już umowa dotycząca tego samego na TU154 jest już dopracowana w szczegółach . Chodzi o dwa razy po CAŁE 6 godzin do końca 2011 roku…WOW…Kamień mi spadł z serca .
Tupolew o numerze 102, jeszcze latający, powinien już dawno być po przetargu na restaurację gdzieś przy autostradzie..Gwarantuje codziennie pełny pokład…oraz to że działanie kontrolek w kuchence będzie prawidłowe .

Okazało się że nie kontrakty oraz Rządowe obietnice gwarantują powstanie dróg i autostrad w Polsce . Na dzień dzisiejszy trzeba poprostu blokować te obiecane odcinki . Tak zrobili mieszkańcy Radomia blokując S7.
Obywatelu jeśli chcesz jeździć pociągami punktualnymi…blokuj tory !!!

Amerykanie w administracji prez. Obamy porównują rewolucję w Egipcie do „naszej” rewolucji w `89 roku . Ponoć brakuje tam kogoś tak znacznego jak Wałęsa lub porównując Czechy – Havla . Uważajcie tam w Egipcie , nie zapominajcie o biskupach…A co będzie jak jeszcze by Ktoś zaczął oddawać ekstremistom religijnym tereny pustynne i inne oazy ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: