Napisane przez: JACK REACHER | 01/28/2011

Radio Maryja Show


NIe wiem czy Państwo wiecie czy nie? ALE nasz ÓLÓBIONY p Prezes wieczorową porą (piątek) , dał popis patriotyzmu oraz religijnego moralizmu w Radio Maryja .

R M to jest to samo radio spokrewnione z TV Trwam czyli z miejscem kiedy za czasów Urządów PiS z Przystawkami odbywały się konferencje prasowe i wywiady nt. Polski ,aktualnych prac rządu itp. ważnych dziedzin z życia politycznego …

To samo miejsce z którego Ojciec Dyktator nawoływał do lekceważenia śp. L. Kaczyńskiego , kiedy ten był prezydentem oraz obrażał panią Marię Kaczyńską , którą darze wielkim szacunkiem , chociaż ugrupowanie PiS akurat nie jest moim faworytem . Za te wszystkie zniewagi kilka lat później p. Prezes podczas religijnego spędu na Jasnej Górze między kazaniem a tacą , raczył reklamować telefonię Ojca Tatki R , nie tylko że jest ponoć dobra…LECZ dlatego że napędzi właścicielowi jeszcze więcej kasy , o którą chyba tak oręduje w niebie…????!!!

Teraz zaś p Prezes w swojej gonitwie.. „za prawdą” oraz wyższym poparciem raczył uświadamiać niekórych radiosłuchaczy o Tych co to mogliby nie polec , gdyby nie Komorowski . ( Dla posłów opozycji zaznacze że to obecny Prezydent ) . Radio Maryja to takie miejsce gdzie najstarszy a jakże potrzebny Prezesowi elektorat przysypia z uchem tuż przy głośniku i wlewa do siebie wszystko co płynie z eteru . Proces ten odbywa się bez absolutnego myślenia ze strony słuchacza . Wkońcu katolickie radio nie kłamie…..”prawda” ? Można również tam najeżdżać na wszystko co nie jest akturat opozycją ….

I w tym radiu p. Prezes raczył powiedzieć coś następującego…..”…Kilku członków naszej delegacji chciało pojechać pociągiem . I mogliby gdyby przełozono głosowanie . Komorowski odmówił i nie przełożył. Od trzech do pieciu osob straciło życie . , nie dlatego że on tak chciał , przecież nie wiedział że będzie katastrofa, ale to coś obciążającego . …..”

oraz w innym miejscu…….”….trzy osoby by żyły bo napewno chciały jechać pociągiem . Dwie inne być może by chciały….”

Pozostawiam Państwa z tym wszystkim….Jaki będzie komentarz…?

Błędy i niedociągnięcia z obu stron były powodem katastrofy Smoleńskiej . Zarówno Polska jak i Rosja ponoszą winę za to co się stało . Zaleciałości pokomunistyczne , jak i zwyczajowe „jakoś to będzie ” oraz lekceważenie przepisów były przyczyną tej tragedii. W krajach zachodnich , gdzie nikt nie zaznał tego co to jest socjalizm oraz bałagan do takiego wypadku by nie doszło i nie dojdzie…Niestety nasze „polskie podwórko” musi dojrzeć do wszystkiego płacąc najwyższą cenę w procesie normalizacji . Dotyczy to Wszytskich opcji politycznych i stron , kancelarii prezydenta , premiera , posłów , policjantów , ksieży, zwykłych robotników , „wykształciuchów” , sekretarek , generałów , ministrów……itd-całego społeczeństwa…Widać zmiany pokolenioaw są nieuniknione , nawet kilkupokoleniowe , skoro niektórzy poprostu nie potrafią przyjąć do wiadomości niektorych rzeczy i wydarzeń dziejących się dookoła .

Pan Prezes może mówić że gdyby był Premierem to do katastrofy by nie doszło…lecz kiedy był premierem warunki pracy w 36 Specpułku jak i respektowanie przepisów , rezygnowanie z rosyjskiej pomocy w samolocie , szkolenia pilotów zawieszone za „jego” ministra oraz inne niedociągnięcia były na porządku dziennym

O TRZECH milionach mieszkań nie wspomnę ……

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: