Napisane przez: JACK REACHER | 01/28/2011

„…Niedobrze, gdyby prezydent świętował z mordercami…”


Nie trzeba było długo czekać na efekty wyskoków posłów PiS na Cyprze. Szeroko obiecywany w słowach Prezesa – EGIPT , rozpala się gniewem i zamieszkami. Naród egipski , który dowiedział się do czego zdolni są niektórzy posłowie , co mogą …”na antybiotykach” wyrabiać , jak niszczyć mienie , wyrabiając sobie na tej podstawie zdanie o polakach —wyległ na ulicę…

Jest to protest , który zaowocował początkiem rewolucji , przeciwko korupcji i braku demokracji w Egipcie , jak i również przeciwko nieodpowiedzialnym turystom. Widać obraz polaka , który wszędzie poza domem zachowuje się jak gdyby należało jemu się wszystko dotarł aż do egipcjan , którzy w głównej mierze żyją z tutystyki . Wszyscy wiemy jak rodacy potrafią się zachowywać na wakacjach , do tego w połączeniu z immunitetem daje nie zawsze pożądane skutki .

Aż strach pomyśleć ,że gdyby doszło do nieszczęśliwego wypadku na Cyprze , w obliczu pierwszej rocznicy katastrofy Smoleńskiej , „NIedobrze , gdyby prezydent świętował z mordercami”..

Polski MSZ podaje że turyści którzy wybierają się do Egiptu jak i juz przebywający tam są bezpieczni , na tyle na ile nie zbliżają siędo wózków akumulatorowych oraz nie wykazują zachowań i skłonności podobnych do „zażywania” antybiotyków .

Wyjasnia się również powoli przyczyna przerywanych rozmów J Kaczyńskiego przez tel. satelitarny . Również tej ostatniej….Przyczyną mogła być mgła lub obecne nie notowane na tę chwilę opady śniegu w Nowym Jorku . Internauci na różnych forach , wyrażają również opinie wskazującą na sumienie… , lecz inni z kolei kategorycznie wykluczają taki stan . Możliwa też jest przyczyna wyłączenia internetu na terenie Egiptu .

Rząd Polski aby na przyszłość zapobiec podobnym wypadkom – a w sytuacji zbliżającej się prezydencji w UE , zkupił 27 pojazdów marki AUDI , które to mają podnieść bezpieczeństwo jazdy przewożonych pOSŁÓW oraz zagranicznych gości . Jasnym jest że BOR , który jest dysponentem pojazdów nie podaje dodatkowego zabezpieczenia , lecz uchylając nieco rąbka tajemnicy podaje niektóre z elementów wyposażenia. I tak na wyposażeniu ma znajdować się funkcja blokująca koła w przypadku wjechania przez posła czterema kołami na tereny piaszczyste oraz wydmy przy prędkości powyżej 30 km/h . Jest też dodatkowe zabezpieczenie przegubów kół aby uniemożliwić dostanie się piasku w elementy ruchome pojazdu .

Nadal trwa narodowy konkurs polityczny pod nazwą -Gdzie obchodzić i jak pierwszą rocznicę katastrofy Smoleńskiej ?…Proszę się nie zrażać , konsensus blisko , a przy dziesiątej rocznicy jestem pewien że już wszystko będzie rozegrane . Przypominam że Krzyż z piosenki pt. „Gdzie jest Krzyż” znajduje się dalej w Kościele do którego został zaniesiony . Gdyby przed Pałacem było za zimno , zawsze można się przenieść pod Boży dach .

Utworzono Narodowe Siły Rezerwowe , na wypadek gdyby dalej nie zmieniono procedur przewozu VIPów oraz innych ważnych osob w Państwie . Powód drugi to taki że niestety dalej latamy w spec pułku na starym sprzęcie .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: