Napisane przez: JACK REACHER | 01/26/2011

Pan Marszałek Schetyna w kropce ?…W ” Kropce nad I !! „


Muszę pogratulować występu p Marszałkowi Schetynie we wczorajszej Kropce… Po tłumaczeniu nt. Jego słów goryczy na piłkarza Premiera . Po usłyszeniu co miał na myśli oraz że nie ma rywalizacji o władzę w partii i o kase…Pan Marszałek dodał w odpowiedzi pani Olejnik mniej więcej tak…..”…Funduszu Kościelnego nie ma co ruszać , bo to jest RAPTEM ok 300 milionów zł , więc gdy w budżecie brakuje miliardów , to i tak nic nie pomożę . Była to odpowiedź na pytanie o rację bytu tworu takiego jak Fundusz ,kiedy Rząd musi ciąć wszystko i oszczędzać na czym tylko może….

Do cholery Panie Schetyna , jaja to Pan ma …naprawdę !!! Skoro wygasa zasadność opłacania Kościołowi składek ubezpieczeniowych , gdyż poprzez Komisję Majątkową „wszystko” zostało już oddane…..w nadmiarze !! to JA uważam że te MARNE 300 baniek można by było dodać na jakieś tam drogi , przedszkola , szkoły itd..Oczywiście wiem, że suma ta zapewne też rewolucji w w/w nie przyniesie…..ALE będzie to naprzykład o 600 milionów mniej wydane z budżetu na cele które wymieniam powyżej….

—–300 milionów na Kościół ____________________oraz

—–300 milionów , które np Rząd musi wyłożyć żeby pokryć wydatki….to tylko przykład….

WIem że za rozpasanie strony sukienkowej o ironio losu musimy dziękować p Millerowi oraz całej SLD , która jakby nie pamiętając walki o akcesję do UE , dawała klerowi nie tylko dłoń..lecz całe ramie.., która to teraz ustami p Napieralskiego pobrzękuje coś o podatkach i daninach w swerze Kościelnej….

Panie Schetyna , Pańska partia __PO__zarówno jak i innych jej członków , ma szansę na pierwszą w historii powtórną elekcję , więc może lepiej zaprzestać takich ataków między sobą poza boiskiem…., a w codziennej pracy Rządowo – Sejmowej opieprzajcie się zakulisami , oraz wymyślcie konkretny program również w swerze oszczędności w budżecie , jak i cięciu równiej i po Wszystkich…..Zwłaszcza że strona z którą obchodzicie się jak z jajem , dyma Państwo polskie jak tylko może , co też dzieje się za Waszym przyzwoleniem…

Kiedy znajdzie się taka siła w Polsce , która powie DOSYĆ…już nie ucho…lecz dzban się urwał ?

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: