Napisane przez: JACK REACHER | 01/24/2011

Komisja Poselska posła Macierewicza a zamach w Moskwie…


…..Z naprawdę ostatniej chwili…Jak można było się domyśleć , expertom z komisji udało się połączyć dwa jakże smutne wątki…Otórz..

Do zamachu w Moskwie , powinien przyznać się..TUSK…(tutaj info dla posłów opozycji..Tusk to p. Premier) , następnie Komorowski (tutaj też wskazówka–p Prezydent) , oracz czynniki mające krew na rękach , jak rózwnież obywatel Putin , który wiadomo……..że Oni przecież wiedzą..

Tragiczny zamach w Moskwie został wywołany pewnikiem przez kondominia dziadowskiego Rządu , aby odwrócić uwagę Świata od przyczyn (prawdziwych..), katastrofy Smoleńskiej…Jasnym jest zapewne wg specjalistów z rozgłośni toruńskiej ,że winę za katastrofę w Smoleńsku , ponoszą..”Oczywista..oczywistość” Rosjanie , to też dlatego zamach bombowy na lotnisku w Moskwie był dla odwrócenia uwagi. Plotki z kręgów dziadowskich o tym że również strona Polska może ponosić znaczną część winy za katastrofę , są absolutnym kłamstwem…Katoliccy eksperci ds katastrof lotniczych orzekli że jak to kiedyś powiedział…Komorowski (Prezydent…), że polski pilot potrafi latać nawet na drzwiach od stodoły…Tudzież lądować poniżej wszelkich norm..są akurat zgodni w tej materii….Wyszło że lecąc przerobionym bombowcem , nie ma się prawa ścinać brzózek , a więc i lądowanie bez widoczności , ILSu oraz rozumu , jest jaknajbardziej normalne i zgodne z dekalogiem…Zaraz po raporcie rządowym mają byc udostępnione tasmy z ostatnim słowem pilotów i generała …Przecieki podają że nie było żadnego tam ..”kurwa”..lecz…”Santo subito”, „która godzina” , oraz „pochwalony”…

……Sam zamach jest zaś też odwetem dla wczorajszego mniej udanego skoku Adama Małysza , który jeszcze w zeszłym tygodniu osiągał dobre wyniki , przyćmiewając tym samym katastrofę Smoleńską..

…Do tego Rosja grozi swoją uderzeniową grupą wojsk nuklearnych , w przypadku kiedy Państwo polskie nie wywiąże się ze wszystkich..powtarzam WSZYSTKICH obietnic danych urzędnikom Kościoła w Polsce , a dotyczących zaspokajania chorych rządań finansowo-ziemnych. Rosyjskie stanowisko jest takie iz w przypadku niezadowalającego spełniania przez organy Państwa tego obowiązku , rozmieszczą swoje rakiety w znacznej mierze wycelowane w okolice Torunia i innych..Już rozpoczęli prace konserwatorskie i remontowe wyrzutni oraz pojazdów. Trwa odrdzewianie sprzętu oraz gromadzenie części wyprzedanych lub rozgrabionych..

…..Odpowiedzią ze strony Kościelnej na tę wiadomość , było stwierdzenie że śluby kościelne nie będą już dawane z taką łatwością…Co z kolei stworzy kopertowy proceder , mający mimo stanowczego NIE , utrzymać liczbę ślubów na tym samym poziomie.

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: