Napisane przez: JACK REACHER | 01/21/2011

Smoleński wypas nr 250 tyś . MAŁY(smo)SZ(leńsk) WY(smo)GR(leńsk)AŁ.SMOLEŃSK.


Niczym odejście na drugi krąg padła wiadomość o tym, że Rząd czyli Państwo , czyli MY , proponują wypłacenie „Rodzinom” po 250 tyś zł zadośćuczynienia za stratę bliskich w kastrofie Smoleńskiej.!!!!!!!!— Nie zamyka to drogi do dalszych odszkodowań , rent itd—!!!!!!!….Oczywista oczywistość część tzw „Rodzin” jest podzielona. Ci których członkowie rodzin tragicznie zginęli w katastrofie są w stanie przyjąć takie zadośćuczynienie . Inni , których bliscy polegli w katastrofie Smoleńskiej , mówią że jest to odpowiedż rządu , akurat w tej chwili , po tak skandalicznym raporcie MAK oraz tym co pokazała komisja ministra Millera..Gdyby komisja i MAK pokazały że na „wieży” jest stos pustych butelek po wódce i bełkot , było by wtedy prawo i sprawiedliwie. A tak to mamy rząd na usługach ruskich , bo pokazali że po polskiej stronie jest gro win za tę prywatną wycieczkę prezydenta L Kaczyńskiego….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…Jeszcze „pełnomocnicy” „Rodzin” dodałi iż .””…są to skandalicznie , żenująco niskie propozycje….”….Wkońcu Rząd , czyli Państwo czyli MY w ramach katolicyzmu – patriotyczno – społecznego…daliśmy przyzwolenie na wybryki osób ze świecznika , później sprowadzając zwłoki do Polski , ponosząc wszystkie koszty odprawić uroczyste pogrzeby , a nawet wynajmując największy grobowiec w Krakowie dla dwóch osób a innym robiąc pomniki i wypłacając odszkodowania , umażając kredyty…teraz zaś propozycja tylko kurwa po 250 tyś….!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…no też bym się wk……..!!!!!

…No jakim prawem wina po stronie Polski , skoro piloci lądowali we mgle , poniżej warunków pogodowych , łamiąc wszelkie procedury , powtarzając łamanie tych samych procedur co piloci Jak-40go….?????????????

Mimo nie odejścia na drugi krąg Adam Małysz wygrał w pucharze świata w Zakopanem .Jakie to niegodne odwracać uwagę społeczeństwa od sprawy katastrofy smoleńskiej akurat teraz…

Podrożała mąka , żyto , chleb i wszystko oczywiście . Jest to niewątpliwie wina rządu , ruskich . Gdyby krew na rękach nie zabrudziła mąki , była by zdecydowanie tańsza..Gdyby nie spadł samolot , przy i z winy Tuska i Rządu i ruskich, to również z ICH winy nie było by powodzi , czyli obecnych podwyżek tego co nie urosło z powodu katastrofy smoleńskiej i wielkiej wody jaka nas zalała….

Ponoć …TUSK…zasłużył sobie na każdą obrazę.. Nie wiem bo nie jestem w Sejmie. Ale chyba pani Kempa nie mówiła o premierze , bo napewno by dodała słowo Premier.. Ciekawe czy będzie powołana komisja śledcza , kiedy to pani Kempa pęknie podczas któregoś występu w sejmie nt …TUSKA..? ______Zalecam mniej udziału w praniu mózgu w „Radiu…” w tygodniu…Może pomóc….podobno .

Reklamy

Responses

  1. Ludzie spod Mirosławca chcieli po milionie. Statystycznie rodzino smoleńskim po 2 i pół miliona w takim razie należy się a nie jakieś tam ochłapy.


Kategorie

%d blogerów lubi to: