Napisane przez: JACK REACHER | 01/20/2011

Smoleńsk Reloaded , bo w Sejmie tylko o tym .Reszta Kraju leży…..


…Jak można mówić że bezpośrednią winę za katastrofę ponoszą rosjanie , źle sprowadzając samolot , nie podając prawidłowego kursu..itd..???

A co z naszymi przygotowaniami i przepisami dotyczącymi lotu ? Jak do prezesowej tezy o rosjanach ma się to że załoga wiedząc o warunkach pogodowych , wogóle nie powinna była startować , a szczególnie wiedząc podczas lotu nie powinna była wogóle lądować w Smoleńsku ??????…I wcale nie mówię że winni piloci…winien system ,który mając na karku brak pieniędzy i 21 życia w systemie nie komunistycznym dopiero–lecz ciągle z jego naleciałościami , nie potrafił tak wyuczyć załogi , aby nie bali się przeciwstawiać wszelkim ingerencjom , oraz aby respektowali przepisy o nie podchodzeniu do lądowania i ladowaniu w złych warunkach pogodowych….

……….Do tego p Prezes mówi że gdyby był Premierem to by do katastrofy nie doszło.. Wszak p Prezes już miał, chciał być Prezydentem , wtedy też pewnie by do katastrofy nie doszło……W czasie gdy doszło do katastrofy , p Prezes był Prezesem…więc może lepiej by było żeby….więcej już katastrof nie było.Trzeba być stanowczym i zmieniać zdanie jak p Prezes o Radiu Maryja że jest prorosyjskie i anty państwowe i anty europejskie (lata 90te)–a dziś…?? Tak samo jak zdanie o „politykach lewicowych średnio starszego pokolenia” , lub co najmniej o Rosji w trakcie i po lekach– czyli po kampanii prezydenckiej …

A Marszałek dzisiaj mówi że za późno Polska zgłosiła wątpliwości ws katastrofy a Premier mówił że NIE…Posłowie lubiący teorie konspiracyjne już wysunęli wnioski że napewno Marszałek szykuje zamach stanu żeby Premiera pozbawić władzy…Widać efekty uboczne „ścieżek zdrowia” w latach 80tych. A co z tymi , którzy represjonowani nie byli ?????

Oprócz tego jest przykład że naprawdę szaleńcy są w śród nas…Człowiek , Ryszard C , który zastrzelił p Rosiaka w Łodzi , był członkiem PO w latach 2004-2005….No ładnie , szaleńcy i to po obu stronach…

Oprócz katastrofy Smoleńskiej jakimś dziwnym trafem życie w Polsce idzie dalej naprzód !? Sam nie wiem jak to możliwe..Nawet pokazali człowieka , który 3 dni na drzewie spędził . Czyżby otworzył lodówkę a tam…Smoleńsk ?

A teraz coś z języka policji– ……….Z powodu nie mania potrzeby łamania karier policjantów , sąd w Koninie umorzył sprawe o łamanie przez nich prawa . Chodziło że obywatel był zadawał się wraz ze swoim aparatem robiąc zdjęcia min pracującym policjantom , co oburzyło ich IMAGE..Twierdzili że nie wolno tego robić , chociaż jak WSZYSCY wiemy Policja to służba pracująca za nasze podatki . A skoro tak jest to każdemu wolno robić zdjęcia każdemu policjantowi kiedy i jak chce…… A Policja zawsze poucza że nieznajomość prawa nie stanowi……i tak dalej…

Policja raz jeszcze….W Krakowie zwolniono podejrzanych w sprawie o zabójstwo kibica czy nawet kibola. Ponoć chodziło o wyrok na kimś z drużyny przeciwnej..Oczywiście nie znaleziono poszlak i kolesiów zwolniono…Chuj w dupę kibolom , ale Sejm mógłby może czasem zająć się np tym aby Policja mogła częściej uzywać broni . Może jak by tak któregoś razu na stadionie strzelili kilka razy do pierwszego szeregu wyrywaczy ławek to by się k…wa kibole nauczyli że mecz się przychodzi oglądać i….porządku?

Szkoda że akurat w Warszawie na Wiejskiej (to tam gdzie jest Sejm), mamy sezon ogórkowy , niczym w wakacje… I wszyscy się zajmują Smoleńskiem . Może gdyby tak wprowadzić system na trzy zmiany , to chociaż ta trzecia zmiana mogła by czymś innym się zająć ???….. Polska to dziki kraj .

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: