Napisane przez: JACK REACHER | 01/19/2011

Sejmowa schizofrenia Smoleńska–Dziennik Szlachcica „Wolne Słowo”


Uffff…Działo się Panie działo..Kiedy to imć ponoć zdrajca Premier wraz a Ministrem Spraw Środkowych wykładać wiedzę zaczęli. Jedyny brak morału taki z tego Panie , że nijak Rząd tragedii do Ruskich dopasować nie umie a może i nie chcę , co niczem owe nożyce w głosach i PiSkach opozycji czkawką się odbija.

Też zaś i komentarze od stad baranich licznie na sali zgromadzonych wysłuchiwaliśmy . Co Panu powiem też dziwne było , gdyż po niektórych przedstawicielach narodu o normalność wpierw wypytać by było…potem zaś wniosków słuchać..

Dosyć ja mam już tej Smoleńskiej sytuacji , nudzi mnie Panie „Rodzin” stanowiska , którem to i tak Królestwo na rękę poszło , kredyty umażając i jak z jajem się obchodziwszy , żeby smutek i trwogę jako zrównoważyć…Mnie też żal Wszystkich i Tych co tam ponoć polegli i tej reszty co tylko w katastrofie zginęła.. Panie lecz im więcej próbujesz nawyjasniać , tym więcej problemów jest po drodze…

A jeśli już Panie my tematem drogi dotknęli to powiem iż w Grodzie głównym nowa taka droga świeżo co wymalowana stoi. Lecz nasze szlachciaństwo miast właśnie żywymi się czasem zająć , ciągle debatuje na temat katastrof i skutków tego , nie wiem Panie może licząc że życie komu przywróci lub conajmniej mniej promili w życiorysie…TYMCZASEM mości Panie droga o której uprzejmie donoszę nie taka jako te nasze flamandzkie trakty jest !!!! Ponoć te artyści jacyś co ją wykonali kitu za mało w trakt wsadzili i teraz karoce jeździć nie bardzo mogą , gdyż obsunięciami to może kiedy grozić….ALE w królestwie owym Panie co u Pana o barana…i nikt kto żyw jest bo pociągiem uciekał lub jechał , nie ma czasu się tym zająć… Tam Panie jeno polityka brzóz się ima i skrzydeł modeli poprzednich bombowców….A cena za kilomert w granicach 200 ponad milionów się wahała….Lecz kraina ta widać nie tylko dzika jest , jak to jeden kiedyś mawiał , lecz jeszcze bogata , skoro drzewo fiskusa jeszcze na konta nie powłaziło…a szabrownicy od podsłuchiwań i rolnych afer nikogo jeszcze za to nie posadzili.

Wielki Panie dziwne miejsce to na ziemi jest . Sam nie wiem jak to Mości wytłumacze…Oto przykład taki. Raz w miesiącu niby nic , lecz chyba problemy z oświetleniem mając , część gawiedzi zwłaszcza nocą , z pochodniami łazi. Niby to nic , lecz TA mgła chyba wten czas nadciąga , bo miast do domów się udawać…Oni ciągle w jedno miejsce łażą i potem dopiero się dzieje. Kiedy z resztą co to tam Panie wyklęka i krzyżami się okłada , miłość i poświęcenie bliźniem innym wyznaje..Acan nie uwierzysz ale z firan chyba transparenty robią i takież hasła wyPiSują że zdrowemu by to na myśl nie przyszło…O krwi na rękach i że Ten lub Tamten..PANIE !!! strach przytaczać…W sumie to poddać się Wszyscy powinni lub conajmniej niczem CI na zamku z honorem…wysadzić.

POwiem jeszcze że jest w tej Krainie siła , która czasem do porządku przywołuje…I pozwól Panie że tym razem o duhownych PiSał nie będę…lecz o sile co miarą wody w domostwach się objawia.. Wszak Acan zima jeszcze a tu już podtopienia jak nowalijki powodzi..Naród Panie ledwo jeszcze do siebie nie doszedł po zeszłym roku i trudach wodnych…a tu znowu się zaczyna. A to zator na rzece i z Germanii nawet flota na pomoc płynie , a to znów winę na bobry się zwala że tamy pogryzły…Winne ci one czy nie , lecz rządzący wszystkich plemion od ponad 20 lat ze żłobu żreją a żaden na pomysł napraw jakich w materii jeszcze nie wpadł…

Tyle Panie na dziś starczy , wszak jutro też dzień nowy nastanie i o zakład idę że pisać o czym będzie . Temat główny nie zmienny jeszcze długo będzie i jak co nowszego zasięgne , zaraz w Pańskie ręce pismo wyśle..

Tymczasem pozdrowion zostań Panie i ukłony przyjmij….

…..Glad Rycerz co z posterunku wieści odblask przytacza…..

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: