Napisane przez: JACK REACHER | 01/11/2011

Cisza jak__MAK_iem zasiał –a raport dopiero jutro.


Wszyscy przyżłobni rozmodlają się nad JUTRZEJSZYM raportem rosyjskiej komisji badającej katastrofę samolotu Prezydenta L Kaczyńskiego.W sumie to nie ważne czy nazwać TEN samolot rządowy czy prezydencki . Nie ma bowiem różnicy w momencie katastrofy ,chyba ?

Narazie telewizje podsówają nam mrożące krew w żyłach noiwości typu tego że Premier nie przerwie urlopu. Ja też bym nie przerywał , bo co to niby zmienić może ? Do tego PiS , partia smoleńska, ustami posła Macierewicza zabiega już o odczyty w Sejmie itd.

Wszyscy się ekscytują , mówiąc jednocześnie na początku wywiadów , że należy poczekać do JUTRA , i odrazu zaczynają swoje wywody…..

Pan Klich (ten od katastrof , nie mylić z psychiatrą..), mówi że nic nie wiedział oraz nie spodziewał się tak wczesnego raportu od Rosji..Do tego „złorzecznik” rządu w iście pokerowej minie mówi NAM że polska komisja ustosunkuje się do jutrzejszego raportu….Zapewne ma rację , lecz czy ten cały teatr nie mógłby poczekać do jutra ?

Bowiem jutro ukaże się raport , wtedy my go będziemy przetrawiać , i komentować . Jeżeli zaś już dzisiaj omówimy wszystkie warunki oraz ZA i Przeciw , to o czym będziemy dyskutować nazajutrz??? Nudno jakoś będzie….

Kochani rządzący , zajmijcie się dzisiaj czymś pożytecznym! Może by się Ktoś chociaż wódki napił albo coś ? Tylko pamiętajcie….niech z wami będzie jakaś znajoma , która następnego dnia zgłosi się na komisariat i potwierdzi że prowadziła jeszcze dany pojazd wczoraj w nocy….

NIe ma jeszcze stanowiska Kurii Biskupiej odnośnie jutrzejszego raporu MAKu…

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: