Napisane przez: JACK REACHER | 01/10/2011

Kolejna ” Miesięcznica”


Jak można było przewidzieć w DZIEWIĄTĄ – MIESIĘCZNĄ rocznicę …KATASTROFY…Smoleńskiej od rana mieliśmy pełen zestaw atrakcji…

Szkoda że 19 rocznica Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie wypadła nam też dzisiaj , no bo odwrotnie raczej było by chyba trudniej przewidzieć…., więc szkoda że 19letnia rocznica minęła się z tą Wielką 9cio miesięczną…Można by było zlicytować te piekne pomarańczowe kamizelki z napisem „Obrońca Krzyża” , lub co najmniej zdjęcie z p Prezesem !!! Ile by to pomogło takiej żyjącej Orkiestrze …ba!! Do tego jeszcze dało by się zlicytować miejsce w ławce obok p Kaczyńskiego podczas Mszy Św…, o znaku pokoju nawet nie wspomnę…osiągnął by chyba kilka tysięcy zł….A przemarsz z Kościoła na miejsce pracy tragicznie zmarłego Prezydenta L Kaczyńskiego…Następne kilkanaście tysięcy zł…Szkoda jak wspomniał dzisiaj „JURO-Poseł Kurski że Prezydent to w sumie TRZECIA osoba w Państwie…Tak się na marginesie zastanawiam , Kim są te pierwsze dwie…? Może pierwsza to p. Prezes , druga Prymas a dopiero trzecia to Prezydent??? Do tego dodam że mikrofony , które dopiero co trzymał w rękach p Prezes podczas swojej agitki miały by szanse przebić w licytacji chyba nawet złote serduszka…Za dwa mikrofony tak po 50 tysięcy zł…

Ochhhhh…Szkoda że się rocznice-miesięcznice nie przecięły w jeden dzień….

Mieliśmy składanie kwiatów, mszę oraz wieczorny..”Open Air” , czyli wystapienie p Prezesa w stylu…Obudź się Polsko…itd”. Widać skutki uboczne niektórych rzeczy , nie tylko temperatury.Znowu nie było jasne czy Prezes używał „swojej” twarzy , czy też tej „nowej” wyborczej twarzy , którą zrzucił zaraz po wyborach? A może Jemu by przeszło gdyby wynająć Prezesowi chociaż jeden mały pokoik w Pałacu Prezydenckim , tak po cenie…Wkońcu w wyborach był drugi .

Gorąco zachcęcam do znalezienia pewnego nieco sprostowania posła Kowala , który był w Smoleńsku wraz z Jarosławem Kaczyńskim w dniu katastrofy. Opisuje tam kulisy rozmów między ministrami z kancelarii premiera Tuska w kwestii wspólnego lotu z Warszawy. Kwestie ew spotkania Tusk-Putin-Kaczyński , lub nawet Kaczyński-Putin….Oczywista oczywistość „elektorat” PiS jak i sam Prezes przedstawia nam wersję o zwalnianiu jego pojazdów w drodze do Smoleńska itd….Poseł Kowal wyjaśnia iż to wszystko było spowodowane tym że p J. Kaczyński nie wyrażał chęci na jakąkolwiek propozycje podróży,spotkań… Przynajmniej jeden korzystny fakt dzięki odejściu posłów do PJN ,można się co nieco dowiedzieć .

Reklamy

Responses

  1. Witaj Faith.
    A wiesz dlaczego prezes nie chciał zgodzić się na spotkanie ? Odpowiem pytaniem na pytanie : A dałbyś mu gwarancję że przeżyje ?
    Pamiętajmy że dopiero później dowiedzieliśmy się o tym że Putin ma w walizeczce jedynie urządzenie do sterowania Rosją a nie sznurek i pistolet.

    • ..Jasne..w paranoi różnie się myśli..Lecz jestem przekonany że było by normalnie , smutno , żałobnie…tak jak niestety powinno być lub jest kiedy zginie , odejdzie Ktoś bliski…a w przypadku Prezesowym , był to początek politycznej gry , taktyki na następne miesiące…lata..Szkoda.

  2. […] post by faithpro Kategoria: Bez kategorii  ·  Komentarz (RSS) […]

  3. […] Original post by faithpro […]


Kategorie

%d blogerów lubi to: