Napisane przez: JACK REACHER | 01/09/2011

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy–Polaku nie daj się OGŁUPIAĆ !!!!!!!!!!!!!


Kochani , mam do Was prośbę!! Mianowicie…proszę Was o samomyślenie….Proszę Państwa o umiejętność włączania własnego mózgu i odrzucenie bredni typu…”Na co idą te pieniądzę? , lub „Kto oraz czy Jerzy Owsiak z tego żyje”?

Osobiście jeżeli miałbym dwie skarbonki na której na jednej pisze Caritas a na drugiej jest napisane WOŚP…to bez cienia wątpliwości wrzuciłbym pieniądze do tej z napisem….WOŚP !!!!!!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na zgóry wyznaczony cel .Sprzęt od nich już XIX….19!!!! , lat jest w polskich szpitalach. Te szpitale ,które nie wykorzystują tego sprzętu , są poprostu gówno warte..A są i takie , które nie chcą lub poprostu nie potrafią zadbać i zgodnie z warunkami jakie przychodzą od Orkiestry jako od instytucji,korzystać z darowanego im sprzętu.

W przeciwieństwie do religijnego Caritasu i samej instytucji Kościoła w polsce , stan finansów WOŚP , jest całkowicie jasny i przejrzysty. Jest strona internetowa fundacji i cały rok mozna tam śledzić ILE , Gdzie i po co poszło sprzętu, pieniędzy itd…Uważam to za coś tak oczywistego i normalnego , powinno tak robione być wszędzie!!!!!!

Dlatego nie dziwi ,to że Polacy są ogłupiani przez „konkurencję” , której to akurat w niedzielę zyski spadają drastycznie…Szkoda że nie zastanawia większości , sposób oraz NA CO idą środki pozyskiwane przez KK w polsce , już o podatkach nie mówię,kamienicach , Komisji Majątkowej….

Dlatego POLACY nie dajcie się ogłupiać !!!!!!!!

Jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy , która pomaga w tym aby być może Twoje dziecko mogło mieć wieksze szanse na uratowanie swojego życia……

Polaku nie daj się ogłupiać !!!!!!– Więcej pożytku będzie z Twojej złotówki oddanej na WOŚP niż na co kolwiek innego….zwłaszcza na czarną stronę medalu…

WSPIERAJMY WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS.

A teraz pozdrawiam Państwa i wychodzę z domu aby właśnie na WOŚP złożyć datek !!!!!

Reklamy

Kategorie

%d blogerów lubi to: