Napisane przez: JACK REACHER | 12/29/2010

Doniesienie ws zamachu na Prezydenta RP !?


Jeżeli przyjąć tezę że tonący brzytwy się chwyta , to ma to nawet sens….To co zaserwował nam p. Dubieniecki to nic innego jak wstęp do polityki , tymrazem z ramienia stryjowego po żonie PiSu….

Jeżeli zaś wyczerpują się motywy katastroficzno-polityczne , to czas nadszedł aby dorzucić coś nowego. Przecież PiS „jedzie” teraz już tylko na pamięci i polityce profanacyjno-krzyżowo-lotniczej…..Jeżeli zaś narodowi nie będzie często przypominane o katastrofie , to jest obawa że może ON-naród szybciej zapomnieć i zacząć wreszcie żyć normalnie…ALE…ale NIE , tak nie można ponieważ żelazny elektorat oprócz chorób wieku starszego i zmagań z podpisem prezydenta ws emerytur , musi jeszcze pamiętać o katastrofie Smoleńskiej . Jeżeli nie będzie się często przypominać , może to być właśnie przysłowiowym gwoździem to trumny , tymrazem PiS.

Jak wybory parlamentarne dojdą do skutku na wiosnę….to trzeba trzymać napięcie w narodzie. Reszte dołoży ” Tatko” z torunia…

Czyżby jestesmy blisko poznania ostatniej rozmowy Braci na krótko przed planowanym lądowaniem? Może to dlatego ta idea p. Dubieieckiego o ew zamachu na prezydenta RP , aby przykryć nadchodzące informacje???

Przecież prokuratura prowadzi dochodzenie również i w tym kierunku , a prokuratora p. Seremeta mianował sam Najświętszy Prezydent…..

Oczywista..oczywistość zawsze możemy założyc iż rosjanie chcieli usunąć prezydenta RP..Science-fiction..Można nawet nakręcić i political fiction film…..Tylko po co??????????Bądźmy realistami…W czym Polska lub poprzedni Prezydent mógł , może zaszkodzić Rosji..?? …śmiechem chyba…

Jeżeli mamy ustalone zasady że samolot wylatuje o danej godzinie. Jeżeli mamy zasady odnosnie tego KTO dowodzi samolotem w powietrzu. Jeżeli mamy ustalone KTO może przebywać w kokpicie.Jeżeli mieliśmy informację że samolot transportowy nie wyladował , więc nawet po lądowaniu i tak nie było by czym z lotniska wyjechać…..Jeżeli mamy ustalone jakie określone warunki atmosferyczne są dozwolone aby bezpiecznie lądować……TO POWINNO SIĘ DO TYCH ZASAD POPROSTU STOSOWAĆ…..Przy całym smutku i szacunku Wszystkich którzy zginęli 10 kwietnia….

Reklamy

Responses

  1. „Jeżeli mamy ustalone zasady że samolot wylatuje o danej godzinie. Jeżeli mamy zasady odnosnie tego KTO dowodzi samolotem w powietrzu. Jeżeli mamy ustalone KTO może przebywać w kokpicie.Jeżeli mieliśmy informację że samolot transportowy nie wyladował , więc nawet po lądowaniu i tak nie było by czym z lotniska wyjechać…..Jeżeli mamy ustalone jakie określone warunki atmosferyczne są dozwolone aby bezpiecznie lądować……TO POWINNO SIĘ DO TYCH ZASAD POPROSTU STOSOWAĆ…..Przy całym smutku i szacunku Wszystkich którzy zginęli 10 kwietnia….”

    TAKA PRAWDA!!!!


Kategorie

%d blogerów lubi to: